1001freefonts.com www.1001freefonts.com

1001freefonts staat gerangschikt op 9.533 in Nederland. '1001 Free Fonts - Download Free Fonts for Windows and Macintosh.'

9.533Rangschikking in Nederland

9.362Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's9.644.670
Maandelijkse bezoeken 1.530.900
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 728.226,08 *
Externe links10.387
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
2.465Bangladesh
2.502Indonesië
2.752Filippijnen
2.991Nigeria
3.024Sri Lanka

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,60%10,00%
Bangladesh 2.4651,40%1,60%
Indonesië 2.5024,30%3,60%
Filippijnen 2.7521,90%2,30%
Nigeria 2.9911,40%1,20%
Sri Lanka 3.0240,60%0,20%
Pakistan 3.3623,10%2,90%
Maleisië 4.6041,30%1,10%
Verenigde Arabische Emiraten 4.6160,60%0,30%
Verenigd Koninkrijk 5.4005,00%4,10%
Indië 5.79516,00%14,90%
South Africa 6.0231,40%0,50%
Portugal 6.1150,80%0,50%
Italië 6.4422,00%2,60%
Australië 6.4561,80%1,40%
Canada 6.8252,30%2,70%
Mexico 7.0152,20%1,50%
Spanje 7.0862,40%3,80%
Verenigde Staten van Amerika 7.20317,70%21,60%
Thailand 7.4841,20%1,50%
Polen 7.8991,80%1,60%
Duitsland 8.3784,20%5,70%
Roemenië 8.8230,70%0,40%
Colombia 8.9590,60%0,20%
Argentinië 9.3160,60%0,90%
Nederland 9.5331,10%1,60%
Griekenland 10.1050,50%0,50%
Zwitserland 10.9440,50%0,30%
Turkije 12.5011,10%0,50%
Oostenrijk 14.3360,60%0,10%
Brazilië 14.5112,10%0,90%
Japan 15.5872,40%6,00%
Frankrijk 18.3311,90%1,20%
China 36.0402,10%2,00%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.867529
Dagelijks Aantal Bezoekers33.384 -11,40%
Dagelijkse bezoekers rang9.453740
Dagelijks Webpagina Bekeken162.493 -4,75%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.092 -11
Pagina bezoek per gebruiker6,81+8%

www.1001freefonts.com

Wanneer we de site doorbladeren, zien we dat de pagina's gaan over 10, 000 Fonts, Signature Fonts, Buy Fonts, Fonts.com, Itc Fonts, Free Stuff, Animal, en Arabic.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de iso-8859-1 tekenset. Z'n industrie wordt opgesomd als 'Repositories/Free.' Vind pagina's over: "1001 Free Fonts - Download Free Fonts for Windows and Macintosh," "Calligraphy Fonts - 1001 Free Fonts," "Baroque Script Font - 1001 Free Fonts," en "Abbeyline Font - 1001 Free Fonts."

Bezoekers 36.504 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 6,81 pagina's. Populair in Jakarta, Los Angeles, Hyderabad, Delhi & Bombay. Het merendeel van bezoekers komt uit Pakistan, Sri Lanka, Nigeria, Filippijnen, Indonesië & Bangladesh.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn 1001fleurs.org, 1001fonts.com, 1001fotolijsten.nl, 1001fotos.nl. Het domein is 15 jaar en 0 maanden oud.

Server
Server locatie
Godaddy.com Inc.
Arizona
Scottsdale
Verenigde Staten van Amerika
33.5093, -111.8985

De server is trager dan 78% van opgemeten websites, op 838 milliseconds. Het resultaat van 60.9 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Het wordt gehost in Godaddy.com Inc (Arizona, Scottsdale,) met een Apache web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns6.1001freefonts.com, en ns5.1001freefonts.com. Z'n IP nummer is 50.62.128.69. De omgeving van de programmeertaal is PleskLin.

PING (50.62.128.69) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=1 ttl=55 60.9 ms
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=2 ttl=55 59.9 ms
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=3 ttl=55 58.9 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 58.991/59.991/60.991/0.816 ms
rtt min/avg/max/mdev = 58.991/59.991/60.991/0.816 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PleskLin
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html