Airarabia.com www.airarabia.com

Airarabia staat gerangschikt op 13.956 in Nederland. 'Book cheap flights with high value for money | Air Arabia.'

13.956Rangschikking in Nederland

15.284Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.027.780
Maandelijkse bezoeken 1.134.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 539.481,36 *
Externe links4.028
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
206Verenigde Arabische Emiraten
272Koeweit
455Bahrein
589Katar
593Soedan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,80%6,90%
Verenigde Arabische Emiraten 20615,40%14,10%
Koeweit 2729,10%10,70%
Bahrein 4551,30%1,50%
Katar 5893,90%4,20%
Soedan 5932,90%2,50%
Oman 6782,30%2,10%
Jemen 6991,70%2,20%
Marokko 7094,00%4,40%
Saoedi-Arabië 92110,20%11,80%
Kenia 1.1371,20%1,50%
Egypte 1.6243,80%7,40%
Bangladesh 1.8742,80%3,80%
België 2.6374,70%2,60%
Sri Lanka 4.0680,50%0,80%
Italië 4.9634,50%5,00%
Frankrijk 5.99710,30%4,90%
Algerije 9.3880,60%0,30%
Nederland 13.9561,40%1,20%
Pakistan 18.4541,30%1,20%
Indië 19.9337,30%8,00%
Turkije 24.1580,70%0,90%
Verenigd Koninkrijk 66.7410,70%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 252.8200,50%1,20%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.844 -3.192
Dagelijks Aantal Bezoekers26.750+21%
Dagelijkse bezoekers rang11.914 -3.488
Dagelijks Webpagina Bekeken51.464+10%
Dagelijkse pagina bezoekers rang19.674 -3.355
Pagina bezoek per gebruiker2,70 -8,78%

www.Airarabia.com

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Z'n opgesomde categorieën zijn 'Air/Airlines' & 'Transportation/Airlines.' Er is inhoud met de titel: "Air Arabia Staff Intranet, Home," "Book cheap flights with high value for money, Air Arabia," en "Vols low cost, billet d'avion pas cher, Air Arabia."

Bezoekers De site heeft ongeveer 29.250 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 2,70 pagina's bekijken. Oman, Soedan, Katar, Bahrein, Koeweit & Verenigde Arabische Emiraten is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Dubai, Kuwait, Riyadh, Abu Dhabi & Jeddah.

Links

Verwante SitesHet domein is 11 jaar en 1 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn airandenergy.nl, airandfun.nl, airandspeed.nl, airangements.nl.

Server
Server locatie
Emirates Telecommunications Corporation
Dubai
Verenigde Arabische Emiraten
25.25, 55.28

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 1604 milliseconds.

Er zijn 4 DNS registraties, zoals dns158.b.register.com, dns035.c.register.com, en dns219.a.register.com. Z'n web-server bevindt zich in Emirates Telecommunications Corporation Dubai. Het Airarabia.com IP nummer is 213.42.24.111.

Server setup
Connection:Close
Content-Length:4273
Pragma:no-cache
Cache-Control:no-cache