Andrerieu.nl www.andrerieu.nl

Andrerieu staat gerangschikt op 23.027 in Nederland. 'The official André Rieu website.'

23.027Rangschikking in Nederland

101.446Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.243.240
Maandelijkse bezoeken 810.810
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 385.916,78 *
Externe links1.208
Aantal pagina's203
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.737South Africa
5.652Ierland
6.007Australië
6.815Peru
8.536Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen21,20%21,00%
South Africa 1.73717,90%16,90%
Ierland 5.6522,50%4,20%
Australië 6.0079,20%10,70%
Peru 6.8152,30%2,30%
Verenigd Koninkrijk 8.53614,70%14,60%
Roemenië 12.9812,30%2,10%
Canada 16.7055,00%4,90%
Nederland 23.0272,80%2,00%
Griekenland 29.0900,80%0,80%
Polen 29.9002,30%2,50%
Verenigde Staten van Amerika 39.83417,10%15,60%
Turkije 85.8130,60%0,60%
Duitsland 117.0621,30%1,70%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd85.249 -192.945
Dagelijks Aantal Bezoekers3.724+260%
Dagelijkse bezoekers rang90.731 -204.509
Dagelijks Webpagina Bekeken10.053+270%
Dagelijkse pagina bezoekers rang98.262 -209.445
Pagina bezoek per gebruiker3,90+2%

www.Andrerieu.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Calendar, Tickets, André & Jso, Pictures, Guestbook, Webshop, Deutsch, English, en Español.

Bezoekers 4.072 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,90 pagina's. Populair in Johannesburg, Wausau-Rhinelander, Perth, Los Angeles & Adelaide. Het merendeel van bezoekers komt uit Roemenië, Verenigd Koninkrijk, Peru, Australië, Ierland & South Africa.

InhoudZ'n industrie wordt opgesomd als 'Violon/Violonistes.' Sommige van de 290 pagina's op de website bevatten "The official André Rieu website," "Nieuws - De officiële André Rieu website," "News - The official André Rieu website," en "Novidades - The official André Rieu website." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn andreraamdecoratie.nl, andrereimerink.nl, andrerelou.nl, andrerieu.com. Het domein is 14 jaar en 6 maanden oud.

Server
Server locatie
Proserve
Papendrecht
Nederland
51.83, 4.68

Het wordt gehost in Proserve Papendrecht, met een Apache/2 web-server. De site is geprogrammeerd voor PHP/5.3.19. Z'n IP nummer is 83.96.134.177. De server is trager dan 45% van opgemeten websites, op 1662 milliseconds. Het resultaat van 107 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

PING www. (83.96.134.177) 56(84) bytes of data.
64 bytes from arp2.proserve.nl (83.96.134.177): icmp_seq=1 ttl=53 107 ms
64 bytes from arp2.proserve.nl (83.96.134.177): icmp_seq=2 ttl=53 106 ms
64 bytes from arp2.proserve.nl (83.96.134.177): icmp_seq=3 ttl=53 106 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.043/106.645/107.476/0.607 ms
rtt min/avg/max/mdev = 106.043/106.645/107.476/0.607 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.23 (Unix)
X-Powered-By:PHP/5.3.19
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Length:7990
Connection:close
Content-Type:text/html; charset=UTF-8