Atv.com.tr www.atv.com.tr

Atv staat gerangschikt op 4.727 in Nederland. 'Dizi ATV'de izlenir - Atv.'

4.727Rangschikking in Nederland

16.974Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.220.559
Maandelijkse bezoeken 1.294.650
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 615.959,27 *
Externe links5.309
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
264Turkije
515Azerbeidzjan
2.839Finland
3.292Griekenland
4.490Bulgarije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,80%6,70%
Turkije 26458,90%61,40%
Azerbeidzjan 5159,60%7,20%
Finland 2.8392,30%1,10%
Griekenland 3.2922,00%2,50%
Bulgarije 4.4900,50%0,80%
Zweden 4.8682,20%1,30%
Oostenrijk 5.8241,20%2,00%
Saoedi-Arabië 6.6111,00%1,10%
Duitsland 7.3596,80%8,00%
Rusland 15.0283,70%3,80%
Verenigd Koninkrijk 27.5191,60%1,20%
Italië 31.8160,90%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 64.7702,60%2,60%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd14.264 -864
Dagelijks Aantal Bezoekers23.326 -0,52%
Dagelijkse bezoekers rang13.666 -733
Dagelijks Webpagina Bekeken49.663+3,8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang20.406 -2.025
Pagina bezoek per gebruiker2,97+4%

www.Atv.com.tr

Wanneer we de site doorbladeren, zien we dat de pagina's gaan over Dİzİler, Yenİ Dİzİler, Alemin Kıralı, Alev Alev, Benim İçin Üzülme, Hayat Devam Ediyor, Huzur Sokağı, en Karadayı.

Bezoekers Gemiddeld worden er 2,97 pagina's bekeken door een geschatte 25.506 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Istanbul, Baku, Ankara, Izmir & Berlin. De meeste bezoekers komen uit Zweden, Bulgarije, Griekenland, Finland, Azerbeidzjan & Turkije.

InhoudHet wordt opgesomd in de 'Televizyon/Kanallar' categorie. Vind pagina's over: "Dizi ATV'de izlenir - ATV," "ATV Web TV - Anasayfa," "Canl? Yay?n - ATV Web TV," en "Çek Bakal?m - ATV." De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn atv-specialist.nl, atv-spruitje.nl, atv-terbregge.nl, atv.be.

Server
Server locatie
Turkuvaz Radyo Televizyon Haberlesme Ve Yayincilik A.s.
Istanbul
Turkije
41.02, 28.96

Het heeft 2 DNS registraties, ns02.turkuvazmedya.net, en ns01.turkuvazmedya.net. Het wordt gehost in Turkuvaz Radyo Televizyon Haberlesme Ve Yayincilik A.s. Istanbul, met een Microsoft-IIS/7 web-server. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. Het Atv.com.tr IP nummer is 194.36.160.201. Het resultaat van 149 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1209 milliseconds. Dit is trager dan 59% van de gemeten websites.

PING www. (194.36.160.201) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 194.36.160.201: icmp_req=1 ttl=244 149 ms
64 bytes from 194.36.160.201: icmp_req=2 ttl=244 148 ms
64 bytes from 194.36.160.201: icmp_req=3 ttl=244 148 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.899/149.020/149.231/0.470 ms
rtt min/avg/max/mdev = 148.899/149.020/149.231/0.470 ms
Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
X-AspNetMvc-Version:3.0
X-AspNet-Version:4.0.30319
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:58261
Set-Cookie:--