Autoscout24.de www.autoscout24.de

Autoscout24 staat gerangschikt op 566 in Nederland. 'AutoScout24 Europas Automarkt für Gebrauchtwagen und Neuwagen.'

566Rangschikking in Nederland

1.708Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's80.332.560
Maandelijkse bezoeken 5.821.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,76 Miljoen *
Externe links13.667
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
68Duitsland
204Oostenrijk
566Nederland
806Zwitserland
834Tsjechische Republiek

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,40%7,00%
Duitsland 6873,40%75,70%
Oostenrijk 2043,80%2,70%
Nederland 5662,50%5,30%
Zwitserland 8061,10%0,60%
Tsjechische Republiek 8341,00%1,20%
Roemenië 9841,00%0,90%
België 1.4031,10%0,40%
Polen 1.9581,50%1,00%
Italië 2.2351,40%1,50%
Spanje 2.2941,90%1,30%
Frankrijk 4.0701,60%1,30%
Rusland 9.6031,00%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 48.7910,60%0,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Hoensbroek70.50%1.90%53.00
Den Haag800.60%1.60%38.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.435 -7
Dagelijks Aantal Bezoekers134.392 -2,87%
Dagelijkse bezoekers rang2.004 -11
Dagelijks Webpagina Bekeken1.320.352 -0,10%
Dagelijkse pagina bezoekers rang655 -39
Pagina bezoek per gebruiker13,76+2,8%

www.Autoscout24.de

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op Fahrzeugsuche, Gebrauchtwagenund Neuwagen, Neuwagen, Motorrad, Nutzfahrzeuge, Händler Suchen, Verkaufen, en Auto (kostenlos.)

Bezoekers Gemiddeld worden er 13,76 pagina's bekeken door een geschatte 146.952 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Berlin, Munich, Hamburg, Frankfurt Am Main & Stuttgart. De meeste bezoekers komen uit Roemenië, Tsjechische Republiek, Zwitserland, Nederland, Oostenrijk & Duitsland.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "Maintainance," "AutoScout24 Europas Automarkt für Gebrauchtwagen und Neuwagen," "Autokauf und Autoverkauf für gebrauchte Autos und Jahreswagen bei," en "VW Gebrauchtwagen, Jahreswagen und Ersatzteile - VW kaufen und." 'Autos/Verzeichnisse und Portale' & 'Inzerce/Vozidla' zijn z'n DMOZ categorieën.

Links

Verwante SitesSites die gelijkaardig klinken zijn autoscout.be, autoscout.de, autoscout.nl, autoscout24.com.

Server
Server locatie
Www-server
Bayern
Munich
Duitsland
48.15, 11.58

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. dnslbrz2.autoscout24.com, en dnslbrz3.autoscout24.com zijn z'n DNS Naam-servers. Het resultaat van 119 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2145 milliseconds. Dit is sneller dan 73% van de gemeten websites wereldwijd.

Het wordt gehost in Www-server (Bayern, Munich,) met een Microsoft-IIS/7 web-server. Z'n IP nummer is 92.42.227.43.

PING www. (92.42.227.43) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (92.42.227.43): icmp_seq=1 ttl=243 119 ms
64 bytes from www. (92.42.227.43): icmp_seq=2 ttl=243 118 ms
64 bytes from www. (92.42.227.43): icmp_seq=3 ttl=243 119 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.982/119.648/119.982/0.617 ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.982/119.648/119.982/0.617 ms
Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:4.0.30319
Set-Cookie:--
SID:LWEBDEV002
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:69444