Autotrader.nl www.autotrader.nl

Autotrader staat gerangschikt op 358 in Nederland. 'Auto kopen, occasions verkopen? Nieuwe auto's, tweedehands autos, klassieker, motor of bedrijfswagen.'

358Rangschikking in Nederland

34.540Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's7.459.452
Maandelijkse bezoeken 810.810
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 385.958,4 *
Externe links2.073
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
358Nederland
18.156Polen
115.990Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen7,10%1,80%
Nederland 35886,40%95,80%
Polen 18.1564,60%1,50%
Duitsland 115.9901,80%0,90%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
De Goorn114.80%10.30%21.00
Woerden256.30%2.40%3.70
Oud-beijerland372.60%0.90%3.00
Haarlem2503.90%2.30%6.00
Utrecht4053.70%4.60%12.00
Rotterdam5754.70%5.00%10.00
Amsterdam7539.80%7.70%8.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29.0253.302
Dagelijks Aantal Bezoekers8.346 -11,67%
Dagelijkse bezoekers rang40.0443.791
Dagelijks Webpagina Bekeken66.768 -25,86%
Dagelijkse pagina bezoekers rang15.0943.380
Pagina bezoek per gebruiker11,10 -16,12%

www.Autotrader.nl

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over Auto, Bedrijfswagens, Motoren, Klassiekers, Nieuwe Auto's, Auto's, Kentekencheck, Populaire Automerken En Modellen, en Volkswagen.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Bekijk pagina's over: "Auto kopen, occasions verkopen? Nieuwe auto's, tweedehands autos," "Bedrijfswagen, bestelauto's of bedrijfsauto's koop en verkoop je," "Motor kopen en verkopen. Vind tweedehands motor of motoren op de," en "Klassieker en oldtimer auto occasion zoeken, vinden, kopen of."

Bezoekers De geschatte 9.126 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 11,10 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Duitsland, Polen & Nederland. Het is vooral populair in Amsterdam, Woerden, De Goorn, Rotterdam & Haarlem.

Links

Verwante SitesHet domein is 16 jaar en 11 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn autotrade.nl, autotraden.nl, autotrader.co.nl, autotrader.co.uk.

Server
Server locatie
Ilse Media Bv
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Ilse Media Bv Amsterdam is de locatie van de Unknown-WS/7 server. Z'n IP nummer is 62.69.178.163. Z'n 3 naam-servers zijn ns6.ilsemedia.net, ns8.ilsemedia.org, en ns7.ilsemedianet.nl. De laadtijd van de website is 1493 milliseconds, minder dan 47% van andere opgemeten websites.

Server setup
Date:--
Server:Unknown-WS/7.43
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Host,Accept-Encoding,User-Agent
Content-Language:nl-NL
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Via:1.1 Ilsia733-734 Citrix Netscaler
Cache-Control:private, max-age=0, proxy-revalidate, no-store, no-cache, must-revalidate
Expires:--
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
RTSS:1
Cneonction:close
Transfer-Encoding:chunked
Via:1.1 Ilsia733-734 Citrix Netscaler