Blekko.com Ga naar site >>

Blekko staat gerangschikt op 1.577 in Nederland. 'blekko | spam-free search.'

1.577Rangschikking in Nederland

827Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's36.106.560
Maandelijkse bezoeken 18.144.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 8,62 Miljoen *
Externe links12.909
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
39Nicaragua
81El Salvador
217Filippijnen
221Iran
249Pakistan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen14,70%13,50%
Nicaragua 390,60%0,60%
El Salvador 810,50%0,70%
Filippijnen 2172,10%1,90%
Iran 2216,00%5,80%
Pakistan 2493,20%2,90%
Maleisië 2502,40%1,80%
Koeweit 2570,70%0,60%
Nigeria 3191,50%1,20%
Indië 38516,20%14,00%
Bangladesh 4190,80%0,70%
Ierland 4220,70%0,60%
South Africa 4311,10%1,30%
Indonesië 4392,60%2,30%
Egypte 4681,40%0,90%
Singapore 4830,70%1,50%
Colombia 4870,90%0,90%
Thailand 5681,60%1,10%
Saoedi-Arabië 5731,40%1,20%
Verenigde Staten van Amerika 63322,40%25,00%
Algerije 6590,50%0,60%
Vietnam 7570,70%0,60%
Australië 7691,30%1,20%
Canada 9331,50%2,20%
Verenigd Koninkrijk 1.0282,50%2,60%
Griekenland 1.0560,50%0,60%
Korea 1.1081,00%2,30%
Mexico 1.4751,10%1,00%
Nederland 1.5770,70%0,60%
Spanje 1.8461,00%1,40%
Turkije 1.9640,70%0,60%
Italië 2.4940,70%0,60%
Brazilië 2.7581,00%1,10%
Duitsland 2.8271,30%1,90%
Frankrijk 2.8641,10%1,10%
Rusland 3.4691,20%1,10%
Japan 5.2580,90%1,80%
China 17.5930,60%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam19910.10%0.10%2.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd695 -181
Dagelijks Aantal Bezoekers407.670+29,3%
Dagelijkse bezoekers rang580 -214
Dagelijks Webpagina Bekeken627.767 -5,31%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.46438
Pagina bezoek per gebruiker2,15 -26,87%

www.Blekko.com

Om te beginnen zijn er links met het label Prefs, /date, /likes, /news, /gossip, What Is /likes, Toolbar, Jobs, en Webmaster.

Bezoekers 445.770 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,15 pagina's. Het merendeel van bezoekers komt uit Maleisië, Pakistan, Iran, Filippijnen, El Salvador & Nicaragua. Populair in Delhi, Los Angeles, New York, Bombay & Hyderabad.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "blekko, slashtag search," "blekko blog, slash the web!," "Blekko Help Blog, Blekko Help and Support," en "blekko, other than nail polish remover, what gets off nail polish?." Het wordt opgesomd in de 'Searching/Search Engines' categorie.

Links

Verwante SitesHet ging live op 19-05-1998, waardoor het nu 15 jaar, 7 maanden oud is. Gelijkaardige websites zijn blekkink-ienc.nl, blekkink.com, blekkink.nl, blekkinkmakelaardij.nl.

Server

Het Blekko.com IP nummer is 199.87.249.96. ns0.svcolo.com, ns0.blekko.com, en ns2.blekko.com zijn z'n DNS Naam-servers. De server is sneller dan 78% van opgemeten websites op 2374 milliseconds. Het resultaat van 54.5 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

PING www. (199.87.249.97) 56(84) bytes of data.
64 bytes from h-249-97.scoutjet.com (199.87.249.97): icmp_req=1 ttl=53 54.5 ms
64 bytes from h-249-97.scoutjet.com (199.87.249.97): icmp_req=2 ttl=53 53.0 ms
64 bytes from h-249-97.scoutjet.com (199.87.249.97): icmp_req=3 ttl=53 53.2 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.059/53.631/54.547/0.654 ms
rtt min/avg/max/mdev = 53.059/53.631/54.547/0.654 ms
Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Connection:keep-alive
Keep-Alive:timeout=15
Vary:Accept-Encoding
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache, max-age=0
Expires:--
Pragma:no-cache
Content-Length:11175
X-Blekko-PT:fba05b03845fb0aafe68baf8db63e986