Bndestem.nl www.bndestem.nl

Bndestem staat gerangschikt op 419 in Nederland. 'Regio - bndestem.'

419Rangschikking in Nederland

44.643Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.417.688
Maandelijkse bezoeken 1.007.370
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 479.307,8 *
Externe links4.740
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
419Nederland
22.760Canada
88.827Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,20%2,10%
Nederland 41989,40%91,60%
Canada 22.7604,20%3,50%
Duitsland 88.8272,20%2,80%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Zundert213.60%30.20%5.20
Willemstad45.40%8.80%3.90
Boxmeer56.90%12.00%4.10
Hulst71.80%1.10%1.50
Schapershoek82.50%1.30%1.20
Breda866.40%5.10%1.90
Utrecht7682.40%4.10%4.00
Amsterdam28204.20%2.70%1.50
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd37.5151.742
Dagelijks Aantal Bezoekers9.844 -9,14%
Dagelijkse bezoekers rang34.0562.084
Dagelijks Webpagina Bekeken16.654 -4,45%
Dagelijkse pagina bezoekers rang62.667 -393
Pagina bezoek per gebruiker2,37+5%

www.Bndestem.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Webwinkel, E-paper, Breda, Breda E.o, Thuiszorg Breda, Breda's Museum, Station Breda, Galderse Meren, en Fort Oranje.

InhoudZ'n opgesomde categorieën zijn 'Nederland/Noord-Brabant' & 'Breda/Nieuws en Media.' Iso-8859-1 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "De webwinkel in uw regio, BN de Stem," "Roosendaal - Regio - bndestem," "Regio - bndestem," en "NAC - Sport - bndestem."

Bezoekers De geschatte 10.764 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,37 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Duitsland, Canada & Nederland. Het is vooral populair in Zundert, Boxmeer, Breda, Willemstad & Amsterdam.

Links

Verwante SitesHet domein is 14 jaar en 6 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn bndesign.nl, bndestem-pzc.net, bndestem-pzc.nl, bndestem-pzcadverteren.nl.

Server
Server locatie
Kpn Corporate Market B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het wordt gehost in Kpn Corporate Market B.v. Amsterdam, met een Apache-Coyote/1 web-server. Z'n IP nummer is 145.222.84.64. Z'n 2 naam-servers zijn ns1.wegener.nl, en ns2.wegener.nl. De laadtijd van de website is 3338 milliseconds, trager dan 89% van andere opgemeten websites.

Server setup
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=ISO-8859-1
Vary:Accept-Encoding
X-Varnish:3047735377 3047731918
Via:1.1 varnish
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:3820538768 3820532318
Age:25
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive