Celebuzz.com Ga naar site >>

Celebuzz staat gerangschikt op 4.569 in Nederland. 'Celebrity News and Photos - Celebuzz.'

4.569Rangschikking in Nederland

1.885Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's38.144.925
Maandelijkse bezoeken 6.520.500
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 3,10 Miljoen *
Externe links30.555
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
597Verenigde Staten van Amerika
614South Africa
684Canada
769Venezuela
980Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,80%13,80%
Verenigde Staten van Amerika 59750,30%49,90%
South Africa 6141,80%1,60%
Canada 6844,60%5,30%
Venezuela 7691,00%1,70%
Verenigd Koninkrijk 9805,70%4,50%
Israël 1.0470,50%0,70%
Australië 1.0611,80%2,30%
Pakistan 1.1091,90%1,30%
Noorwegen 1.1340,90%0,60%
Ierland 1.3360,60%0,30%
Filippijnen 1.4940,80%0,70%
Mexico 2.2961,40%1,40%
Indonesië 2.9390,80%0,90%
Brazilië 3.0911,60%3,20%
Indië 3.4385,80%4,60%
Polen 4.1850,80%0,60%
Nederland 4.5690,50%0,60%
Duitsland 4.8222,10%1,20%
Turkije 5.0620,50%0,50%
Italië 5.4900,60%0,50%
Spanje 5.5100,80%0,80%
Frankrijk 5.7761,20%1,00%
China 14.2561,20%1,60%
Rusland 15.0480,70%0,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam31110.20%0.10%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.584175
Dagelijks Aantal Bezoekers146.804 -8,45%
Dagelijkse bezoekers rang1.807107
Dagelijks Webpagina Bekeken651.324 -23,11%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.402297
Pagina bezoek per gebruiker6,21 -16,08%

www.Celebuzz.com

Om te beginnen heeft Celebuzz links naar pagina's zoals, Kate Middleton, Bikini Photos, 50 Shades Of Grey, Hollywood Couples, Red Carpet, The Kardashians, Best Dressed, Hot Bodies, en Celebrity Kids.

Bezoekers De geschatte 160.524 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 6,21 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Israël, Verenigd Koninkrijk, Venezuela, Canada, South Africa & Verenigde Staten van Amerika. Het is vooral populair in New York, Los Angeles, San Francisco, London & Chicago.

InhoudHet heeft inhoud betreffende: "Kim Kardashian videos, photos and blog Official website," "Kourtney Kardashian Official Website – photos, blog, news, videos," "Khloe Kardashian videos, photos and blog Official website," en "Audrina Patridge - official web site - photos, news, blog, bio." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

LinksServer
Server locatie
Tierzero
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Z'n IP nummer is 208.179.31.86. Tierzero California is de locatie van de www server. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.10. De laadtijd van de website is 1979 milliseconds, minder dan 69% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 71.7 ms.

Z'n 2 naam-servers zijn ns1.celebuzz.com, en ns3.celebuzz.com.

PING www. (208.179.31.86) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=1 ttl=244 71.7 ms
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=2 ttl=244 72.4 ms
64 bytes from www. (208.179.31.86): icmp_seq=3 ttl=244 71.8 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.704/71.973/72.404/0.436 ms
rtt min/avg/max/mdev = 71.704/71.973/72.404/0.436 ms
Server setup
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
X-Powered-By:PHP/5.3.10
Vary:Cookie,Accept-Encoding
Last-Modified:--
Cache-Control:max-age=457, must-revalidate
X-Pingback:/xmlrpc.php
X-RSID:172.20.21.41
Server:www.buzz-media.com
X-BM-ENV:PROD on pr3.buzznet.com : 172.20.16.13
X-Buzz-Cache:HIT : apache : : : : plain : pr3.buzznet.com : desktop