Consumentenbond.nl www.consumentenbond.nl

Consumentenbond staat gerangschikt op 274 in Nederland. 'Home | Consumentenbond.'

274Rangschikking in Nederland

36.716Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.427.514
Maandelijkse bezoeken 1.302.210
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 619.589,25 *
Externe links5.237
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
274Nederland
8.196België
60.961Spanje
162.317Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,30%6,70%
Nederland 27488,20%90,20%
België 8.1963,30%1,50%
Spanje 60.9611,10%1,10%
Duitsland 162.3171,10%0,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Badhoevedorp233.00%7.60%8.00
Den Bosch1911.90%2.00%3.00
Tilburg2331.80%4.70%8.00
Amstelveen3641.70%1.10%2.00
Utrecht3904.30%2.30%1.60
Eindhoven6112.30%1.40%1.90
Rotterdam7922.60%4.60%6.00
Amsterdam8007.00%9.60%4.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd30.854 -4.129
Dagelijks Aantal Bezoekers10.914+6%
Dagelijkse bezoekers rang30.442 -3.092
Dagelijks Webpagina Bekeken24.156+17%
Dagelijkse pagina bezoekers rang42.768 -10.168
Pagina bezoek per gebruiker3,10+10%

www.Consumentenbond.nl

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Ga Naar Hoofdnavigatie, Ga Naar Content, Ledenvoordeel, Word Lid, Actueel, Je Recht, Klantenservice, Webwinkel, en Elektronica & Communicatie.

Bezoekers 11.934 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,10 pagina's. Populair in Amsterdam, Utrecht, Badhoevedorp, Rotterdam & Eindhoven. Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Spanje, België & Nederland.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Bekijk pagina's over: "Consumentenbond," en "Consumentenbond test Ruim 2000 producten en diensten onafhankelijk."

Links

Verwante SitesSites die gelijkaardig klinken zijn consumentenbelasting.nl, consumentenbeoordelingen.nl, consumentenblog.com, consumentenboerderij.nl. Het ging live op 28-05-1996, waardoor het nu 17 jaar, 7 maanden oud is.

Server
Server locatie
Sentia B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

ns.sentia.nl, ns2.sentia.nl, en ns.sentia.net zijn z'n DNS Naam-servers. De server is sneller dan 46% van opgemeten websites, op 1513 milliseconds.

De server wordt gehost door Sentia B.v. Amsterdam. Z'n IP nummer is 85.158.166.40.

Server setup
Set-Cookie:--
Content-Type:text/html;charset=utf-8
Content-Language:en-US
Vary:Accept-Encoding
Content-Length:63067
Date:--
X-Varnish:621986910
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive