Conti-online.com www.conti-online.com

Conti-online staat gerangschikt op 9.704 in Nederland. 'Continental Fiets -Grand Prix 4000S.'

9.704Rangschikking in Nederland

44.604Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's1.360.800
Maandelijkse bezoeken 378.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 180.149,17 *
Externe links13.808
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
4.780Noorwegen
7.012Griekenland
7.510Taiwan
8.540Hongarije
8.961Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen19,10%18,20%
Noorwegen 4.7804,20%3,00%
Griekenland 7.0123,80%2,80%
Taiwan 7.5102,80%3,70%
Hongarije 8.5401,70%1,80%
Duitsland 8.96120,30%17,90%
Italië 13.1165,30%3,80%
Roemenië 14.3911,60%2,00%
Frankrijk 22.4765,30%11,10%
Verenigd Koninkrijk 23.0646,50%4,50%
Australië 27.2531,70%2,80%
Polen 28.8362,30%2,20%
Spanje 30.5572,70%4,20%
Turkije 37.9651,10%1,40%
Canada 43.4791,70%1,80%
Verenigde Staten van Amerika 46.64411,80%13,70%
Rusland 49.3644,20%2,70%
Indië 98.0973,90%2,50%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd37.4824.825
Dagelijks Aantal Bezoekers8.603 -15,82%
Dagelijkse bezoekers rang39.1685.306
Dagelijks Webpagina Bekeken22.806 -15,04%
Dagelijkse pagina bezoekers rang45.4025.379
Pagina bezoek per gebruiker3,72+0,8%

www.Conti-online.com

InhoudBekijk pagina's over: "Continental Fiets -Grand Prix 4000S," "Continental België en Luxemburg - Nieuwe winterband van," "Het nieuwe EU-bandenlabel - wat vertelt het u precies?," en "Continental België en Luxemburg - Nieuws van Continental via onze." Het wordt opgesomd in de 'Parts and Accessories/Tires' categorie. De tekenset die gebruikt wordt voor de pagina's is utf-8.

Bezoekers Het is vooral populair in de landen, Italië, Duitsland, Hongarije, Taiwan, Griekenland & Noorwegen. Het is vooral populair in Berlin, Athens, Lyon, Munich & Taipei. De geschatte 9.407 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,72 pagina's.

Links

Verwante SitesHet ging live op 02-02-2000, waardoor het nu 13 jaar, 10 maanden oud is. Gelijkaardige websites zijn contextuur.nl, conteyor.nl, contezza.nl, conti-koffiemachines.nl.

Server
Server locatie
Continental Ag
Niedersachsen
Hannover
Duitsland
52.37, 9.72

Er zijn 2 Naam-servers, sbdns3.cscdns.net, en ns.conti.de. Continental Ag (Niedersachsen, Hannover) is de locatie van de IBM_HTTP_Server server. De laadtijd van de website is 1291 milliseconds, trager dan 55% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 133 ms.

Het Conti-online.com IP adres is 193.98.108.65.

PING www. (193.98.108.65) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 193.98.108.65: icmp_req=1 ttl=50 133 ms
64 bytes from 193.98.108.65: icmp_req=2 ttl=50 131 ms
64 bytes from 193.98.108.65: icmp_req=2 ttl=50 131 ms
Server setup
Date:--
Server:IBM_HTTP_Server
Last-Modified:--
ETag:"3c1e2-91-a0248a80"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:145
Content-Type:text/html