Denationalevacaturebank.nl www.denationalevacaturebank.nl

Denationalevacaturebank staat gerangschikt op 249 in Nederland. 'De vacaturesite met vacatures, banen, stages en bijbanen - NationaleVacaturebank.nl.'

249Rangschikking in Nederland

31.968Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's7.572.474
Maandelijkse bezoeken 1.130.220
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 537.758,34 *
Externe links2.132
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
249Nederland
90.989Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,10%2,50%
Nederland 24993,30%95,90%
Duitsland 90.9891,50%1,60%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Piershil32.60%2.90%7.00
Zwanenburg102.50%1.60%4.00
Klaaswaal144.20%0.60%1.00
Bergen162.50%0.50%1.50
Huizen561.90%1.80%6.00
Spijkenisse575.30%5.80%7.00
Groningen1904.60%6.50%9.00
Amstelveen3042.10%0.70%2.30
Rotterdam3496.10%5.20%6.00
Zoetermeer3542.50%0.60%1.70
Amsterdam43511.20%12.70%8.00
Utrecht5622.40%2.70%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd26.864 -3.186
Dagelijks Aantal Bezoekers9.630+1%
Dagelijkse bezoekers rang35.059 -1.826
Dagelijks Webpagina Bekeken58.966+25%
Dagelijkse pagina bezoekers rang17.155 -5.594
Pagina bezoek per gebruiker8,70+23%

www.Denationalevacaturebank.nl

Om te beginnen heeft Denationalevacaturebank links naar pagina's zoals, Registreren, Voor Werkgevers, Vacatures, Plaats Je Cv, Zoek In 14.349 Vacatures, 495 Stages, 278 Bijbanen, en Plaats Je Cv.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Het wordt opgesomd in de 'Databanken/Nederland' categorie.

Bezoekers De site heeft ongeveer 10.530 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 8,70 pagina's bekijken. Het is vooral populair in Amsterdam, Rotterdam, Spijkenisse, Groningen & Klaaswaal. Duitsland & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

Verwante Sites Andere gelijkaardige klinkende sites zijn denationaletelefoongids.nl, denationaletrombosedienst.nl, denationaletrouwdagverzekering.nl, denationaleuitvaartquiz.nl zijn. Het ging live op 07-04-2000, waardoor het nu 13 jaar, 8 maanden oud is.

Server
Server locatie
Vnu Business Publications
Nederland
52.368892, 5.95459

Z'n IP nummer is 85.90.69.85. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.8-ZS5.5.0 ZendServer/5.0. ns1.persgroep-ops.net, ns2.persgroep-ops.net, en ns3.persgroep-ops.net zijn z'n DNS Naam-servers. Een ping van de server wordt geregistreerd op 104 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 986 milliseconds.

Vnu Business Publications is de locatie van de Apache server.

PING www. (85.90.69.85) 56(84) bytes of data.
64 bytes from abonneren.vnu.com (85.90.69.85): icmp_req=1 ttl=51 104 ms
64 bytes from abonneren.vnu.com (85.90.69.85): icmp_req=2 ttl=51 104 ms
64 bytes from abonneren.vnu.com (85.90.69.85): icmp_req=3 ttl=51 104 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.378/104.424/104.510/0.270 ms
rtt min/avg/max/mdev = 104.378/104.424/104.510/0.270 ms
Server setup
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.3.8-ZS5.5.0 ZendServer/5.0
P3P:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:max-age=0, no-store, no-cache, must-revalidate
Pragma:no-cache
Content-Location:/?ref=
Vary:Accept-Encoding
Content-Type:text/html
X-Cacheable:NO:Not Cacheable
Content-Length:53280
Date:--
X-Varnish:1602800757
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:close
X-Varnish-Cache:MISS