Dvhn.nl www.dvhn.nl

Dvhn staat gerangschikt op 95 in Nederland. 'Dagblad van het Noorden - Het laatste nieuws uit het Noorden.'

95Rangschikking in Nederland

15.151Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.636.352
Maandelijkse bezoeken 3.144.960
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,49 Miljoen *
Externe links9.238
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
95Nederland
5.535Griekenland
10.275België
24.824Duitsland
103.117Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,60%0,80%
Nederland 9591,80%93,20%
Griekenland 5.5351,30%1,80%
België 10.2751,10%0,40%
Duitsland 24.8242,40%2,50%
Verenigd Koninkrijk 103.1170,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 136.6561,30%1,10%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Boxmeer22.70%3.40%4.50
Smilde22.60%5.20%7.00
Heemskerk63.40%18.10%19.00
Oudkarspel93.50%1.00%1.00
Weert102.60%1.70%2.30
Osdorp121.10%5.60%18.00
Norg152.80%2.00%2.60
Roden183.10%1.90%2.20
Hoogeveen183.20%3.00%3.40
Leiden275.70%3.90%2.50
Leiderdorp291.10%0.70%2.20
Bussum372.10%1.20%2.10
Groningen386.30%4.90%2.80
Alphen422.10%2.40%4.10
Papendrecht422.30%1.30%2.10
Zoetermeer433.60%6.50%6.50
Sneek520.70%0.40%2.20
Nieuwegein531.60%3.70%8.00
Purmerend621.10%0.60%2.10
Haarlem713.20%3.70%4.30
Arnhem912.40%1.50%2.30
Hilversum1280.80%0.90%4.00
Maastricht1311.00%0.40%1.50
Amstelveen2570.70%1.10%5.00
Almere4510.70%0.20%1.20
Den Haag5221.20%0.70%2.00
Breda5580.60%0.20%1.00
Amsterdam6134.20%2.60%2.30
Utrecht9920.80%0.30%1.50
Rotterdam15500.80%0.30%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.732 -1.781
Dagelijks Aantal Bezoekers25.466+4%
Dagelijkse bezoekers rang12.547 -1.218
Dagelijks Webpagina Bekeken59.716+19%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.943 -4.531
Pagina bezoek per gebruiker3,28+15%

www.Dvhn.nl

Om te beginnen heeft Dvhn links naar pagina's zoals, Ipad, Rubrieks.nl, Webwinkel, Registreren, Google, Voorpagina, Groningen, Drenthe, en Nederland.

Bezoekers De geschatte 27.846 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,28 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, België, Griekenland & Nederland. Het is vooral populair in Groningen, Leiden, Amsterdam, Zoetermeer & Oudkarspel.

InhoudHet heeft inhoud betreffende: "Vacatures in elk vakgebied, branche en provincie - Vacaturekrant.nl," "i-krant - Dagblad van het Noorden," "Dagblad van het Noorden," en "Noorden - Dagblad van het Noorden." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesHet domein is 12 jaar en 3 maanden oud. Andere gelijkaardige klinkende sites zijn dvhfinance.nl, dvhighlanders.nl, dvhkoerier.nl, dvhm.nl zijn.

Server
Server locatie
Ipv4 Network For Customer Vips
Ede
Nederland
52.03, 5.67

Z'n 3 naam-servers zijn nsauth3.bit.org, nsauth1.bit.nl, en nsauth2.bit.nl. Ipv4 Network For Customer Vips Ede is de locatie van de Apache-Coyote/1 server. De laadtijd van de website is 2043 milliseconds, minder dan 71% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 128 ms.

Z'n IP nummer is 213.136.31.225.

PING dagbladen.ndcvbk.nl (213.136.31.225) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=1 ttl=246 128 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=2 ttl=246 118 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=3 ttl=246 118 ms
--- dagbladen.ndcvbk.nl ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.249/121.782/128.665/4.867 ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.249/121.782/128.665/4.867 ms
Server setup
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
X-CookieMagic: - / - GET
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:780619926 780598878
Age:119
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
P3P:--
X-Served-By:170
X-Backend:dvhn
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:41
Set-Cookie:--