Emulator-zone.com www.emulator-zone.com

Emulator-zone staat gerangschikt op 17.874 in Nederland. 'The Emulator Zone - Your Source for Emulation!'

17.874Rangschikking in Nederland

33.070Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's1.157.625
Maandelijkse bezoeken 463.050
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 220.497,86 *
Externe links3.998
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
4.508Verenigde Arabische Emiraten
8.242Filippijnen
8.819South Africa
9.257Maleisië
12.778Canada

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen27,90%31,50%
Verenigde Arabische Emiraten 4.5082,60%1,50%
Filippijnen 8.2423,30%4,10%
South Africa 8.8193,60%2,10%
Maleisië 9.2572,60%2,80%
Canada 12.7785,40%7,00%
Indonesië 14.0433,80%3,60%
Australië 19.4012,90%1,80%
Italië 20.1172,70%3,10%
Egypte 20.6450,50%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 23.03024,50%22,20%
Pakistan 28.6052,40%1,50%
Griekenland 28.8870,70%0,60%
Verenigd Koninkrijk 37.1363,20%4,00%
Iran 41.5460,60%0,90%
Turkije 60.6290,60%0,80%
Rusland 63.7862,40%2,70%
Frankrijk 64.8241,90%1,70%
Duitsland 68.1402,60%2,60%
Indië 76.7914,20%4,20%
China 171.2341,60%0,60%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd27.7902.326
Dagelijks Aantal Bezoekers12.840 -11,80%
Dagelijkse bezoekers rang25.6161.998
Dagelijks Webpagina Bekeken23.256 -12,75%
Dagelijkse pagina bezoekers rang44.4974.184
Pagina bezoek per gebruiker2,55 -1,16%

www.Emulator-zone.com

Wanneer we de site doorbladeren, zien we dat de pagina's gaan over H O M E, R S S, S I T E M A P, R O M S, S A V E    A R C H I V E, H E L P, L I N K S, Gamecube, en Nintendo 64.

Bezoekers Gemiddeld worden er 2,55 pagina's bekeken door een geschatte 14.040 dagelijkse bezoekers. De meeste bezoekers komen uit Indonesië, Canada, Maleisië, South Africa, Filippijnen & Verenigde Arabische Emiraten. Vooral populair in Dubai, New York, Brampton, Jakarta & Los Angeles.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Vind pagina's over: "The Emulator Zone - Your Source for Emulation!," "The Emulator Zone Forum," "The Emulator Zone - Nintendo NES Emulators," en "The Emulator Zone - Gameboy Advance Emulators." Het wordt opgesomd in de 'Video Games/Emulation' categorie.

Links

Verwante SitesHet domein is 13 jaar en 6 maanden oud. Andere gelijkaardige klinkende sites zijn emuge-franken.nl, emuge.nl, emuis.nl, emulation.nl zijn.

Server
Server locatie
Cust682-220919-143
Dronten
Nederland
52.53, 5.72

Z'n IP nummer is 178.21.17.106. Z'n 3 naam-servers zijn ns2.visei.net, ns3.visei.net, en ns1.visei.net. Het wordt gehost in Cust682-220919-143 Dronten, met een nginx/0 web-server. Het resultaat van 189 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 632 milliseconds. Dit is trager dan 88% van de gemeten websites.

PING www. (178.21.17.106) 56(84) bytes of data.
64 bytes from galactica.visei.net (178.21.17.106): icmp_seq=1 ttl=54 189 ms
64 bytes from galactica.visei.net (178.21.17.106): icmp_seq=2 ttl=54 110 ms
64 bytes from galactica.visei.net (178.21.17.106): icmp_seq=3 ttl=54 110 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 110.931/137.084/189.369/36.971 ms
rtt min/avg/max/mdev = 110.931/137.084/189.369/36.971 ms
Server setup
Server:nginx/0.7.67
Date:--
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Last-Modified:--
ETag:"1349698899"
Vary:Accept-Encoding