Europeantour.com www.europeantour.com

Europeantour staat gerangschikt op 1.341 in Nederland. 'European Tour.'

1.341Rangschikking in Nederland

13.536Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.309.200
Maandelijkse bezoeken 1.077.300
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 512.654,99 *
Externe links7.010
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
831België
1.341Nederland
1.600Ierland
1.686Thailand
2.114Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,60%5,40%
België 8318,30%11,60%
Nederland 1.3419,20%14,90%
Ierland 1.6003,30%1,90%
Thailand 1.6868,30%6,40%
Verenigd Koninkrijk 2.11418,20%16,60%
Verenigde Arabische Emiraten 2.9441,30%1,10%
Portugal 4.2531,90%1,20%
Duitsland 4.67612,40%12,70%
Zweden 4.8862,60%1,30%
Frankrijk 5.1538,50%8,90%
Oostenrijk 5.6941,70%1,30%
New Zealand 5.8820,50%0,30%
Spanje 6.4044,20%6,20%
Italië 6.6373,50%2,70%
South Africa 12.9040,80%0,60%
Canada 22.4311,50%0,80%
Verenigde Staten van Amerika 41.6644,70%4,80%
Polen 51.6960,50%0,20%
Indië 72.8742,00%1,10%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Krimpen Aan Den Ijssel72.80%2.60%3.70
Amsterdam4974.10%7.80%8.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd11.375507
Dagelijks Aantal Bezoekers27.392 -8,42%
Dagelijkse bezoekers rang11.652481
Dagelijks Webpagina Bekeken75.170 -8,47%
Dagelijkse pagina bezoekers rang13.335446
Pagina bezoek per gebruiker3,850%

www.Europeantour.com

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over European Tour, Senior Tour, Challenge Tour, Ryder Cup, Photos, Travel, Equipment, Race To Dubai, en Tournaments.

InhoudHet wordt opgesomd in de 'Professional Tours/European' categorie. Bekijk pagina's over: "European Tour," "2011 European Tour Fantasy Race," "European Tour Shop," en "European Tour Media Credentials." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Bezoekers De site heeft ongeveer 29.952 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 3,85 pagina's bekijken. Het is vooral populair in Bangkok, London, Amsterdam, Wavre & Krimpen Aan Den Ijssel. Verenigde Arabische Emiraten, Verenigd Koninkrijk, Thailand, Ierland, Nederland, België is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn europeantalentnetwork.nl, europeantaxbase.nl, europeantelecom.nl, europeantenders.nl zijn. Het domein is 16 jaar en 7 maanden oud.

Server
Server locatie
Ntt America Inc.
Colorado
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Een ping van de server wordt geregistreerd op 49.9 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1235 milliseconds.

Ntt America Inc. Colorado is de locatie van de Microsoft-IIS/7 server. Z'n 2 naam-servers zijn ns40.worldnic.com, en ns39.worldnic.com. Het Europeantour.com IP nummer is 204.2.222.26.

PING a1574.g.akamai.net (67.131.38.25) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 67.131.38.25: icmp_seq=1 ttl=54 49.9 ms
64 bytes from 67.131.38.25: icmp_seq=2 ttl=54 50.9 ms
64 bytes from 67.131.38.25: icmp_seq=3 ttl=54 49.9 ms
--- a1574.g.akamai.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 49.992/50.326/50.993/0.471 ms
rtt min/avg/max/mdev = 49.992/50.326/50.993/0.471 ms
Server setup
Server:Microsoft-IIS/7.0
Content-Length:78993
Content-Type:text/html
Date:--
Connection:keep-alive