Exactonline.nl www.exactonline.nl

Exactonline staat gerangschikt op 1.296 in Nederland. 'Exact Online - de online bedrijfssoftware | Exact Nederland.'

1.296Rangschikking in Nederland

141.366Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's1.179.360
Maandelijkse bezoeken 294.840
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 140.608,15 *
Externe links378
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.296Nederland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Nederland 1.296100,00%100,00%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Bois-le-duc910.70%9.60%4.00
Hattem99.20%7.20%3.20
Honselersdijk127.70%5.00%2.60
Roden3215.50%25.60%7.00
Rotterdam14037.80%6.60%3.00
Amsterdam37149.40%5.90%2.50
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd118.79551.926
Dagelijks Aantal Bezoekers2.504 -35,71%
Dagelijkse bezoekers rang131.53840.862
Dagelijks Webpagina Bekeken8.102 -74,17%
Dagelijkse pagina bezoekers rang123.14989.236
Pagina bezoek per gebruiker4,60 -59,79%

www.Exactonline.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Customer Portal, Partner Portal, Employee Portal, Exact Wereldwijd, Software, Producten, Exact Synergy Enterprise, Exact Financials, en Exact Aec.

Bezoekers Gemiddeld worden er 4,60 pagina's bekeken door een geschatte 2.738 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Roden, Bois-le-duc, Amsterdam, Hattem & Rotterdam. Het merendeel van bezoekers komt uit Nederland.

InhoudEr is inhoud met de titel: "Exact Online Boekhouden - Het makkelijke boekhoudprogramma," "ING Starterspakket met gratis Exact Online," "ABN AMRO boekhoudkoppeling Exact Online," en "MKB Brandstof en Exact Online, verwerk tankbeurten direct in de." Utf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn exactmicro.nl, exactmontage.nl, exactnext.nl, exactomundo.nl zijn. Het ging live op 01-12-1999, waardoor het nu 14 jaar, 0 maanden oud is.

Server
Server locatie
Xl Internet Services B.v.
Rotterdam
Nederland
51.92, 4.5

ns.exactonline.nl, en exact.exact.nl zijn z'n DNS Naam-servers. Het wordt gehost in Xl Internet Services B.v. Rotterdam, met een Apache web-server. Het Exactonline.nl IP nummer is 37.34.53.121. Het resultaat van 103 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 651 milliseconds. Dit is trager dan 87% van de gemeten websites.

PING www. (37.34.53.121) 56(84) bytes of data.
64 bytes from vps22397.public.cloudvps.com (37.34.53.121): icmp_seq=1 ttl=54 103 ms
64 bytes from vps22397.public.cloudvps.com (37.34.53.121): icmp_seq=2 ttl=54 103 ms
64 bytes from vps22397.public.cloudvps.com (37.34.53.121): icmp_seq=3 ttl=54 102 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 102.984/103.650/103.984/0.600 ms
rtt min/avg/max/mdev = 102.984/103.650/103.984/0.600 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
P3P:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8