Facebook.com www.facebook.com

Facebook staat gerangschikt op 3 in Nederland. 'Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More.'

3Rangschikking in Nederland

1Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's69.786.360.000
Maandelijkse bezoeken 4.105.080.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,95 Miljard *
Externe links17.178.624
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1Argentinië
1Brazilië
1Chili
1Colombia
1Algerije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,30%14,40%
Argentinië 11,40%2,10%
Brazilië 14,20%6,00%
Chili 10,60%0,70%
Colombia 10,80%1,20%
Algerije 10,70%0,80%
Egypte 11,30%1,70%
Griekenland 10,70%1,00%
Indonesië 12,20%2,90%
Mexico 13,00%4,10%
Maleisië 10,90%1,40%
Nigeria 10,80%0,60%
Peru 10,60%0,80%
Filippijnen 10,80%1,40%
Pakistan 11,20%1,80%
Roemenië 10,60%0,80%
Thailand 11,10%1,00%
Turkije 11,80%3,40%
Venezuela 10,80%1,20%
Oostenrijk 20,50%0,40%
Bangladesh 20,60%0,70%
België 20,60%0,50%
Duitsland 24,10%2,70%
Frankrijk 22,90%2,00%
Italië 23,40%3,20%
Polen 21,10%0,70%
Portugal 20,50%0,60%
Zweden 20,60%0,50%
Taiwan 21,40%1,60%
Verenigd Koninkrijk 23,30%2,80%
Verenigde Staten van Amerika 221,70%16,30%
Vietnam 20,50%0,80%
South Africa 20,80%0,60%
Australië 31,20%1,00%
Canada 32,10%1,70%
Spanje 32,40%2,10%
Indië 37,80%9,40%
Korea 31,00%0,90%
Nederland 31,00%0,80%
Saoedi-Arabië 30,90%1,00%
Japan 63,00%1,70%
Rusland 81,50%0,80%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam10.20%0.20%16.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1 -1
Dagelijks Aantal Bezoekers93.753.400 -1,25%
Dagelijkse bezoekers rang2
Dagelijks Webpagina Bekeken1.049.664.836+19,64%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1
Pagina bezoek per gebruiker15,70+21,1%

www.Facebook.com

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Data Use Policy, Cookie Use, Try Different Words, An Audio Captcha, Create A Page, en English (us.)

InhoudBekijk pagina's over: "Facebook Badges, Facebook," "Fashionscene.nl - Website - Amsterdam, Netherlands, Facebook," "Playboy™ Netherlands, Facebook," en "Welkom bij Facebook - Meld je aan, registreer je of ontdek meer." Utf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's.

Bezoekers 102.515.400 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 15,70 pagina's. Populair in New York, Los Angeles, Delhi, Tokyo & Jakarta. Het merendeel van bezoekers komt uit Egypte, Algerije, Colombia, Chili, Brazilië, Argentinië.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn facebook-timeline.nl, facebook-tip.nl, facebook-training.nl, facebook-voor-bedrijven.nl zijn. Het ging live op 29-03-1997, waardoor het nu 16 jaar, 9 maanden oud is.

Server
Server locatie
Facebook Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

De server is sneller dan 76% van opgemeten websites op 2287 milliseconds. Het resultaat van 60.2 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

De server wordt gehost door Facebook Inc. California. b.ns.facebook.com, en a.ns.facebook.com zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n IP nummer is 69.171.237.32.

PING www. (69.171.234.37) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www-slb-11-08-prn1. (69.171.234.37): icmp_seq=1 ttl=243 60.2 ms
64 bytes from www-slb-11-08-prn1. (69.171.234.37): icmp_seq=2 ttl=244 59.5 ms
64 bytes from www-slb-11-08-prn1. (69.171.234.37): icmp_seq=3 ttl=244 60.0 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 59.526/59.928/60.233/0.357 ms
rtt min/avg/max/mdev = 59.526/59.928/60.233/0.357 ms
Server setup
Cache-Control:private, no-cache, no-store, must-revalidate
Expires:--
P3P:--fb.me/p3p"
Pragma:no-cache
X-Content-Type-Options:nosniff
X-Frame-Options:DENY
X-XSS-Protection:1; mode=block
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-FB-Debug:JKCP/XdFdUG6JrdojMDrJOwXf20qD3GRJ3HUT87zYbk=
Date:--
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive