Fd.nl www.fd.nl

Fd staat gerangschikt op 262 in Nederland. 'Het Financieele Dagblad.'

262Rangschikking in Nederland

29.929Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.577.391
Maandelijkse bezoeken 1.695.330
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 806.315,55 *
Externe links6.569
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
20Papoea-Nieuw-Guinea
262Nederland
2.113België
7.191Ierland
16.824Spanje

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,90%1,40%
Papoea-Nieuw-Guinea 202,30%2,10%
Nederland 26277,40%76,70%
België 2.1136,90%12,20%
Ierland 7.1911,40%0,80%
Spanje 16.8244,20%2,50%
Verenigd Koninkrijk 32.6472,80%2,50%
Canada 78.5090,70%0,40%
Duitsland 88.8881,40%1,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Epse52.80%3.50%3.30
Harderwijk85.70%9.30%4.30
Ouderkerk Aan De Amstel152.10%5.40%7.00
Rheden162.10%1.40%1.70
Berlicum284.00%4.30%2.80
Wijk Bij Duurstede281.90%1.20%1.70
Aerdenhout571.60%1.00%1.60
Heemstede612.00%1.20%1.70
Nijmegen1801.90%1.80%2.50
Almere2002.20%2.50%2.90
Amsterdam21016.20%19.50%3.20
Leiden3161.90%1.40%2.00
Den Haag6082.00%1.50%2.00
Eindhoven7471.60%0.90%1.50
Rotterdam11532.10%1.10%1.40
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd25.1504.045
Dagelijks Aantal Bezoekers14.124 -21,27%
Dagelijkse bezoekers rang23.1704.109
Dagelijks Webpagina Bekeken25.357 -17,11%
Dagelijkse pagina bezoekers rang40.6865.650
Pagina bezoek per gebruiker2,53+5%

www.Fd.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Hier, Registreren, Uitslag, Stem, Bekijk De Agenda, Meest Gelezen, en Meest Recent.

Bezoekers De geschatte 15.444 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,53 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk, Spanje, Ierland, België, Nederland & Papoea-Nieuw-Guinea. Het is vooral populair in Amsterdam, Harderwijk, Antwerp, Berlicum & Epse.

InhoudEr is inhoud met de titel: "Economie & Politiek Nieuws - Het Financieele Dagblad," "AEX hoofdfondsen - real-time koersen Amsterdam, Het Financieele," "Midkap-fondsen - real-time koersen Amsterdam, Het Financieele," en "Het Financieele Dagblad." De tekenset die gebruikt wordt voor de pagina's is utf-8.

Links

Verwante SitesHet ging live op 24-11-1997, waardoor het nu 16 jaar, 1 maanden oud is. Andere verwante sites zijn fd-printing.nl, fd-styling.nl, fd-tools.nl, fd-wheels.nl.

Server
Server locatie
Terremark Managed Dedicated Hosting Services
Nederland
52.368892, 5.95459

Er zijn 2 Naam-servers, auth60.ns.nl.uu.net, en ns.nl.net. Het wordt gehost in Terremark Managed Dedicated Hosting Services, met een Apache-Coyote/1 web-server. De laadtijd van de website is 1214 milliseconds, trager dan 59% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 166 ms.

Z'n IP nummer is 85.112.25.75.

PING www. (85.112.25.75) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=1 ttl=239 166 ms
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=2 ttl=239 167 ms
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=3 ttl=239 168 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 166.968/167.704/168.190/0.709 ms
rtt min/avg/max/mdev = 166.968/167.704/168.190/0.709 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
cache-control:max-age = 300
X-Varnish:1606406406 1606395884
Age:47
Via:1.1 varnish
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--