Fourhourworkweek.com www.fourhourworkweek.com

Fourhourworkweek staat gerangschikt op 11.931 in Nederland. 'The 4-Hour Workweek and Timothy Ferriss.'

11.931Rangschikking in Nederland

7.477Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.174.064
Maandelijkse bezoeken 2.230.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,06 Miljoen *
Externe links27.926
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
119Lao Democratische Volksrepubliek
638Filippijnen
1.738New Zealand
2.061South Africa
2.343Australië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,40%9,40%
Lao Democratische Volksrepubliek 1191,20%0,70%
Filippijnen 6384,00%16,10%
New Zealand 1.7381,00%0,60%
South Africa 2.0612,20%3,10%
Australië 2.3434,00%2,80%
Canada 2.8985,20%4,00%
Zweden 3.0431,80%2,00%
Verenigd Koninkrijk 3.5716,80%5,10%
Zwitserland 3.6241,20%1,00%
Verenigde Staten van Amerika 3.97332,20%25,80%
Nigeria 4.2211,10%0,50%
Ierland 5.3420,60%0,40%
Maleisië 5.4810,80%1,40%
Thailand 6.8511,40%0,90%
Mexico 7.3581,90%1,30%
België 7.9550,70%0,70%
Pakistan 8.9631,30%1,20%
Indië 10.1547,90%9,40%
Frankrijk 10.4842,20%3,70%
Nederland 11.9310,80%1,00%
Duitsland 12.3013,20%2,20%
Spanje 14.7911,20%1,30%
Brazilië 15.1331,40%1,50%
Polen 19.2450,70%0,70%
Japan 26.0212,00%1,00%
Rusland 34.4621,00%1,20%
China 70.7560,70%1,20%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6.2831.117
Dagelijks Aantal Bezoekers54.998 -21,17%
Dagelijkse bezoekers rang5.4391.105
Dagelijks Webpagina Bekeken91.524 -13,28%
Dagelijkse pagina bezoekers rang10.949951
Pagina bezoek per gebruiker2,33+10%

www.Fourhourworkweek.com

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over Plan Mini-retirement, Calculate Lifestyle Cost, en Outsource.

InhoudBekijk pagina's over: "The 4-Hour Workweek and Timothy Ferriss," "The Blog of Author Tim Ferriss," "How to Lose 20 lbs. of Fat in 30 Days… Without Doing Any Exercise," en "The Blog of Author Tim Ferriss - Outsourcing Life." Windows-1252 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's.

Bezoekers De meeste bezoekers komen uit Canada, Australië, South Africa, New Zealand, Filippijnen & Lao Democratische Volksrepubliek. Vooral populair in Los Angeles, New York, San Francisco, Cebu & London. Gemiddeld worden er 2,33 pagina's bekeken door een geschatte 60.138 dagelijkse bezoekers.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn fourhead.nl, fourhorsemen.nl, fourhosting.nl, fourhourbodyshop.nl.

Server
Server locatie
Media Temple Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

ns2.mediatemple.net, en ns1.mediatemple.net zijn z'n DNS Naam-servers. Media Temple Inc. California is de locatie van de Apache server. De omgeving van de programmeertaal is PleskLin. Het resultaat van 33.1 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2310 milliseconds. Dit is sneller dan 77% van de gemeten websites wereldwijd.

Z'n IP nummer is 64.207.158.52.

PING www. (64.207.158.52) 56(84) bytes of data.
64 bytes from web. (64.207.158.52): icmp_seq=1 ttl=52 33.1 ms
64 bytes from web. (64.207.158.52): icmp_seq=2 ttl=52 32.2 ms
64 bytes from web. (64.207.158.52): icmp_seq=3 ttl=52 32.3 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.286/32.599/33.158/0.447 ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.286/32.599/33.158/0.447 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Last-Modified:--
ETag:"66e8011-2213-47b3709856f00"
Accept-Ranges:bytes
Content-Length:8723
X-Powered-By:PleskLin
Connection:close
Content-Type:text/html