Freehosting.nl www.freehosting.nl

Freehosting staat gerangschikt op 332.019 in Nederland. 'www.freehosting.nl.'

332.019Rangschikking in Nederland

37.362Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.778.864
Maandelijkse bezoeken 1.203.930
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 572.724,83 *
Externe links8.505
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.799Oman
4.252Sri Lanka
5.370Letland
10.016Colombia
10.998Marokko

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen20,50%14,50%
Oman 1.7992,70%0,60%
Sri Lanka 4.2520,90%2,60%
Letland 5.3700,70%0,40%
Colombia 10.0161,10%2,00%
Marokko 10.9980,60%0,30%
Indonesië 11.1013,50%5,30%
Saoedi-Arabië 13.3081,20%0,90%
Hongarije 13.9801,10%0,30%
Maleisië 14.0841,40%1,50%
Indië 14.42119,80%30,00%
Pakistan 15.0343,90%2,00%
Italië 16.5862,70%3,30%
Vietnam 16.6160,80%1,50%
Roemenië 17.0761,00%1,30%
Turkije 17.4052,60%1,40%
Brazilië 18.9185,30%2,70%
Rusland 27.7445,50%4,40%
Oekraïne 29.9471,10%0,40%
Verenigd Koninkrijk 30.3623,40%3,40%
Spanje 32.5092,20%2,00%
Iran 34.2120,60%0,80%
Verenigde Staten van Amerika 45.1549,00%11,60%
China 46.1825,50%5,80%
Canada 58.5571,20%0,50%
Duitsland 107.1851,80%0,60%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd31.39710.070
Dagelijks Aantal Bezoekers9.395 -33,05%
Dagelijkse bezoekers rang35.56111.213
Dagelijks Webpagina Bekeken33.759 -38,31%
Dagelijkse pagina bezoekers rang30.12410.489
Pagina bezoek per gebruiker5,00 -7,71%

www.Freehosting.nl

De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Bezoekers Gemiddeld worden er 5,00 pagina's bekeken door een geschatte 10.273 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Delhi, Madras, Jakarta, Beijing & Karachi. De meeste bezoekers komen uit Indonesië, Marokko, Colombia, Letland, Sri Lanka & Oman.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn freehoreca.nl, freehospitality.nl, freehoster.tk, freehostia.com. Het domein is 17 jaar en 3 maanden oud.

Server
Server locatie
Active 24 Asa. Region Norway
Oslo
Noorwegen
59.92, 10.75

Het heeft 2 DNS registraties, dns20.activeisp.com, en dns21.activeisp.com. Het Freehosting.nl IP nummer is 213.188.129.21. Het resultaat van 137 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1411 milliseconds. Dit is trager dan 50% van de gemeten websites.

Het wordt gehost in Active 24 Asa. Region Norway Oslo, met een Stoned web-server.

PING fwd1.active24.com (213.188.129.21) 56(84) bytes of data.
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=1 ttl=49 137 ms
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=2 ttl=49 137 ms
64 bytes from krusty-fw.active24.com (213.188.129.21): icmp_seq=3 ttl=49 138 ms
--- fwd1.active24.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.361/137.746/138.153/0.323 ms
rtt min/avg/max/mdev = 137.361/137.746/138.153/0.323 ms
Server setup
Date:--
Connection:close
Content-type:text/html
Content-length:300
Server:Stoned Webserver 1.0