Fyxm.net www.fyxm.net

Fyxm staat gerangschikt op 12.480 in Nederland. 'FYXM.net - Free software download portal.'

12.480Rangschikking in Nederland

6.262Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.678.694
Maandelijkse bezoeken 3.137.400
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,49 Miljoen *
Externe links4.194
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
1.337Bangladesh
1.450Indië
1.697Nigeria
1.804Sri Lanka
1.878Pakistan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen14,10%14,40%
Bangladesh 1.3371,60%1,60%
Indië 1.45026,80%27,00%
Nigeria 1.6971,50%1,80%
Sri Lanka 1.8040,50%0,60%
Pakistan 1.8783,30%3,20%
Indonesië 1.9693,60%3,50%
Azerbeidzjan 2.6820,80%0,60%
South Africa 3.1251,30%1,40%
Israël 3.1880,60%0,60%
Iran 3.2082,10%2,70%
Filippijnen 3.3101,20%1,10%
Australië 3.5381,90%2,10%
Algerije 3.8420,50%0,60%
Roemenië 4.1720,90%0,80%
Griekenland 4.3580,80%0,80%
Maleisië 4.4450,90%0,80%
Saoedi-Arabië 4.7390,70%0,80%
Turkije 4.9011,60%1,50%
Polen 5.2011,80%1,90%
Egypte 5.2790,50%0,50%
Verenigd Koninkrijk 5.6753,40%2,80%
Vietnam 5.8410,50%0,50%
Thailand 6.5971,10%0,80%
Duitsland 6.6734,00%3,70%
Canada 6.7871,70%1,60%
Spanje 7.3791,90%1,70%
Italië 7.4341,20%1,30%
Mexico 10.0750,90%1,00%
Verenigde Staten van Amerika 10.3279,30%8,30%
Brazilië 11.3681,60%1,30%
Nederland 12.4800,70%0,60%
Frankrijk 13.0001,60%1,60%
China 15.4362,90%4,60%
Rusland 23.2751,20%1,20%
Japan 37.1240,90%0,60%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.262 -1.232
Dagelijks Aantal Bezoekers69.764+17%
Dagelijkse bezoekers rang4.127 -1.052
Dagelijks Webpagina Bekeken90.474+14,1%
Dagelijkse pagina bezoekers rang11.092 -2.245
Pagina bezoek per gebruiker1,81 -2,69%

www.Fyxm.net

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op Softliste.de, Multimedia, Encoders/converter/divx Related, Benchmarks, Network Tools, Network Monitoring, Coding, Components & Libraries, en Portable Apps.

Bezoekers De site heeft ongeveer 76.284 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 1,81 pagina's bekijken. Indonesië, Pakistan, Sri Lanka, Nigeria, Indië & Bangladesh is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Delhi, Bombay, Hyderabad, Bangalore & Madras.

InhoudEr is inhoud met de titel: "FYXM.net - Free software download portal," "Net Framework V.2.0.50727 Free Download," "Net.framework 3.1 Sp2 Free Download," en "Ares 2.1.1.3035 Free Download." Utf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesHet ging live op 23-03-2004, waardoor het nu 9 jaar, 9 maanden oud is. Andere gelijkaardige klinkende sites zijn fywest.nl, fyx.nl, fyxers.nl, fyxerz.nl zijn.

Server
Server locatie
Vnet A.s.
Bratislava
Slowakije
48.15, 17.12

Z'n IP nummer is 93.184.68.88. Het wordt gehost in Vnet A.s. Bratislava, met een Apache web-server. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.4-2ubuntu5.26. Een ping van de server wordt geregistreerd op 125 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1301 milliseconds.

ns2.nameserverservice.de, en ns1.nameserverservice.de zijn z'n DNS Naam-servers.

PING (93.184.68.88) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 93.184.68.88.vnet.sk (93.184.68.88): icmp_seq=1 ttl=46 125 ms
64 bytes from 93.184.68.88.vnet.sk (93.184.68.88): icmp_seq=2 ttl=46 125 ms
64 bytes from 93.184.68.88.vnet.sk (93.184.68.88): icmp_seq=3 ttl=46 125 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 125.055/125.119/125.171/0.048 ms
rtt min/avg/max/mdev = 125.055/125.119/125.171/0.048 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PHP/5.2.4-2ubuntu5.26
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html