Geni.com www.geni.com

Geni staat gerangschikt op 19.299 in Nederland. 'Family Tree & Family History at Geni.com.'

19.299Rangschikking in Nederland

6.948Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's17.120.565
Maandelijkse bezoeken 1.729.350
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 822.588,46 *
Externe links7.497
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
118Bermuda
169Noorwegen
170Estland
477Finland
1.119South Africa

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen10,10%3,20%
Bermuda 1180,60%0,30%
Noorwegen 16911,60%44,70%
Estland 1702,30%4,00%
Finland 4774,30%13,30%
South Africa 1.1193,60%3,30%
Slovenië 1.8870,60%0,30%
Zwitserland 2.6371,50%0,80%
Litouwen 2.7420,60%0,20%
Ierland 3.5640,70%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 3.96432,80%13,50%
Israël 4.1280,80%0,20%
Canada 5.2923,20%1,00%
Australië 5.3022,00%0,80%
Verenigd Koninkrijk 5.3444,20%2,60%
Zweden 6.3701,10%0,30%
België 7.0751,00%0,20%
Filippijnen 9.5780,80%0,20%
Indië 10.1279,90%3,00%
Maleisië 11.0090,60%0,20%
Duitsland 11.0852,30%5,60%
Polen 13.4711,00%0,50%
Mexico 20.6160,60%0,20%
Indonesië 24.1910,50%0,20%
Frankrijk 30.8870,90%0,40%
Pakistan 32.8460,60%0,10%
Spanje 38.8770,50%0,10%
Rusland 43.7591,20%0,20%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.839 -176
Dagelijks Aantal Bezoekers38.734 -4,13%
Dagelijkse bezoekers rang8.07971
Dagelijks Webpagina Bekeken315.084+8,4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.058 -433
Pagina bezoek per gebruiker11,40+13%

www.Geni.com

Om te beginnen heeft Geni links naar pagina's zoals, People, Projects, Genealogy, Kate Elizabeth Winslet, Chevy Chase, Frederic Remington, Charlemagne, John Lennon, en Queen Elizabeth Ii.

Bezoekers De site heeft ongeveer 42.354 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 11,40 pagina's bekijken. Het is vooral populair in Los Angeles, New York, Mikkeli, Bergen & Oslo. Slovenië, South Africa, Finland, Estland, Noorwegen & Bermuda is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Het wordt opgesomd in de 'Online Communities/Social Networking' categorie. Het heeft inhoud betreffende: "Family Tree - Free Family Trees and Family History," "Daniel SV Hugo, SV/PROG (c.1664 - 1725) - Genealogy," "Piet (P.C.) Petrus Cornelis van Eijk (1899 - 1975) - Genealogy," en "Vlietman family."

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn genhout.nl, geni-design.nl, geni-scooters.nl, geni-us.nl. Het domein is 14 jaar en 8 maanden oud.

Server
Server locatie
Geni Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

remote1.easydns.com, remote2.easydns.com, en ns1.easydns.com zijn sommige van z'n 6 Naam-servers. Het Geni.com IP adres is 208.78.87.80. De snelheid van z'n server wordt gemeten op 2721 milliseconds.

Geni Inc. California is de locatie van de nginx/0 server.

Server setup
Server:nginx/0.7.65
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Connection:keep-alive
Status:200 OK
ETag:"7039639a2e7367ce24285a9bba4419b3"
X-Runtime:159
Content-Length:58147
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:private, max-age=0, must-revalidate