Google.bg www.google.bg

Google staat gerangschikt op 3.663 in Nederland. 'Google.'

3.663Rangschikking in Nederland

996Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's82.670.207
Maandelijkse bezoeken 10.612.350
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 5,04 Miljoen *
Externe links14.276
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
2Bulgarije
1.917Spanje
2.557België
2.759Verenigd Koninkrijk
3.663Nederland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen4,50%2,10%
Bulgarije 288,40%94,90%
Spanje 1.9171,40%0,90%
België 2.5570,50%0,10%
Verenigd Koninkrijk 2.7591,30%0,80%
Nederland 3.6630,60%0,10%
Turkije 3.7690,50%0,20%
Duitsland 6.2001,10%0,40%
Frankrijk 10.5750,50%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 22.4991,10%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Arnhem1640.20%0.00%1.20
Haarlem2810.20%0.00%2.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd83749
Dagelijks Aantal Bezoekers242.034 -5,45%
Dagelijkse bezoekers rang1.03729
Dagelijks Webpagina Bekeken1.368.515 -20,78%
Dagelijkse pagina bezoekers rang62093
Pagina bezoek per gebruiker7,91 -16,30%

www.Google.bg

Wanneer we de site doorbladeren, zien we dat de pagina's gaan over Научете повече, +Вие, Търсене, Изображения, Gmail, Документи, Календар, Още, en Вход.

InhoudHet wordt opgesomd in de 'Търсене/Търсещи Машини' categorie. Vind pagina's over: "Google," "Google Afbeeldingen," "Taalhulpmiddelen," en "Meer Google-producten." Utf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's.

Bezoekers 264.654 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 7,91 pagina's. Populair in Sofia, Varna, Plovdiv, Burgas & Rousse. Het merendeel van bezoekers komt uit Turkije, Nederland, Verenigd Koninkrijk, België, Spanje & Bulgarije.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn google-website.nl, google-zoeken.nl, google.ae, google.ba.

Server
Server locatie
Google Inc.
California
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

De server is trager dan 75% van opgemeten websites, op 892 milliseconds. Het resultaat van 31.6 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Het wordt gehost in Google Inc. California, met een gws web-server. ns3.google.com, ns1.google.com, en ns2.google.com zijn sommige van z'n 4 Naam-servers. Het Google.bg IP adres is 74.125.227.119.

PING www. (74.125.225.191) 56(84) bytes of data.
64 bytes from den03s05-in-f31.1e100.net (74.125.225.191): icmp_seq=1 ttl=52 31.6 ms
64 bytes from den03s05-in-f31.1e100.net (74.125.225.191): icmp_seq=2 ttl=52 31.7 ms
64 bytes from den03s05-in-f31.1e100.net (74.125.225.191): icmp_seq=3 ttl=52 31.6 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.663/31.688/31.728/0.207 ms
rtt min/avg/max/mdev = 31.663/31.688/31.728/0.207 ms
Server setup
Date:--
Expires:--
Cache-Control:private, max-age=0
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Server:gws
X-XSS-Protection:1; mode=block
X-Frame-Options:SAMEORIGIN
Transfer-Encoding:chunked