Hotornot.com Ga naar site >>

Hotornot staat gerangschikt op 20.168 in Nederland. 'Meet People on HOT or NOT, Make New Friends, Chat, Flirt.'


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

20.168Rangschikking in Nederland

32.938Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.313.360
Maandelijkse bezoeken 453.600
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 216.013,68 *
Externe links4.622
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
751Mauritius
7.077Turkije
9.719Verenigd Koninkrijk
12.065Verenigde Staten van Amerika
12.613Canada

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen24,50%16,40%
Mauritius 7511,00%1,70%
Turkije 7.0774,20%13,70%
Verenigd Koninkrijk 9.71910,60%7,90%
Verenigde Staten van Amerika 12.06538,40%40,50%
Canada 12.6135,10%4,30%
Griekenland 29.5090,60%0,40%
Indië 40.4486,90%8,30%
Duitsland 42.1653,30%4,60%
Indonesië 43.2541,20%0,60%
Frankrijk 44.6392,90%1,30%
Australië 45.5231,20%0,40%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd27.67910.897
Dagelijks Aantal Bezoekers10.144 -35,83%
Dagelijkse bezoekers rang32.95811.341
Dagelijks Webpagina Bekeken43.362 -57,22%
Dagelijkse pagina bezoekers rang23.38813.000
Pagina bezoek per gebruiker6,00 -33,33%

www.Hotornot.com

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Yes!, Maybe…, Select From The List, Dallas, United States, Like, Cities, en English.

InhoudBekijk pagina's over: "HOT or NOT," "Official HOT or NOT Blog," en "Search - HOT or NOT." Z'n industrie wordt opgesomd als 'Personals/International.' De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset.

Bezoekers De meeste bezoekers komen uit Griekenland, Canada, Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Turkije & Mauritius. Vooral populair in New York, Istanbul, Toronto, Austin & Los Angeles. Gemiddeld worden er 6,00 pagina's bekeken door een geschatte 11.092 dagelijkse bezoekers.

Links

Verwante SitesHet domein is 14 jaar en 3 maanden oud. Andere verwante sites zijn hoto.nl, hotodi.nl, hotol.nl, hotop.nl.

Server
Server locatie
Badoo-network-infrastructure-2
England
Verenigd Koninkrijk
54.224224, -3.901133

Er zijn 4 DNS registraties, zoals gss6.monopost.com, gss8.monopost.com, en gss1.monopost.com. Badoo-network-infrastructure-2 England is de locatie van de nginx server. Het resultaat van 63.0 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 1101 milliseconds. Dit is trager dan 65% van de gemeten websites.

Het Hotornot.com IP nummer is 31.222.72.38.

PING www. (31.222.74.36) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 31.222.74.36: icmp_seq=1 ttl=248 63.0 ms
64 bytes from 31.222.74.36: icmp_seq=2 ttl=248 62.9 ms
64 bytes from 31.222.74.36: icmp_seq=3 ttl=248 62.8 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 62.855/62.937/63.030/0.071 ms
rtt min/avg/max/mdev = 62.855/62.937/63.030/0.071 ms
Server setup
Server:nginx
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
Date:--
P3P:--
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Cache-control:private