Hyves.nl Ga naar site >>

Hyves staat gerangschikt op 40 in Nederland. 'Hyves.'


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

40Rangschikking in Nederland

4.158Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's36.607.334
Maandelijkse bezoeken 7.149.870
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 3,39 Miljoen *
Externe links100.848
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
40Nederland
2.099België
3.546Pakistan
8.417Filippijnen
8.447Thailand

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,10%4,20%
Nederland 4080,20%85,80%
België 2.0992,30%0,70%
Pakistan 3.5461,70%1,70%
Filippijnen 8.4170,50%0,40%
Thailand 8.4470,70%0,50%
Indië 10.5905,60%4,20%
Duitsland 20.3501,40%0,80%
Spanje 20.7330,80%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 44.0071,70%1,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Eibergen10.80%3.20%22.00
Zwijndrecht41.30%1.40%6.00
Wervershoof91.10%1.40%7.00
Ossendrecht90.40%0.50%6.00
Leidschendam91.00%1.20%6.00
Andijk111.80%0.90%2.70
Enschede112.30%4.10%9.00
Vinkeveen130.50%0.30%4.00
Papendrecht131.60%2.10%6.90
Dokkum160.50%0.90%10.00
Heerhugowaard180.60%1.20%10.00
Purmerend181.10%0.70%3.40
Rotterdam187.10%6.60%4.90
Tilburg192.10%3.40%8.00
Zaandam190.60%1.40%12.00
Ouderkerk Aan De Amstel210.40%0.50%8.00
Emmen240.40%0.50%7.00
Huizen250.40%3.30%50.00
Naarden250.50%0.50%6.00
Den Haag263.40%2.90%4.60
Heemskerk260.50%0.80%7.00
Leeuwarden270.90%3.80%23.00
Voerendaal300.20%0.20%5.00
Zeist320.40%0.70%8.00
Vianen350.40%0.60%7.00
Meeden420.40%0.10%1.80
Nieuw-vennep430.50%0.20%2.20
Bergen Op Zoom470.50%0.60%6.00
Utrecht562.00%2.70%7.30
Zoetermeer621.40%1.20%4.50
Alphen630.70%0.50%3.20
Hoorn680.40%0.20%2.50
Veldhoven680.70%0.50%3.80
Wijchen690.20%0.60%13.00
Franeker720.40%0.20%2.20
Dordrecht740.70%0.40%3.40
Amsterdam757.00%7.10%5.30
Hoogeveen990.30%0.20%3.00
Den Bosch1000.60%0.30%2.90
Spijkenisse1020.40%0.40%5.00
Hilversum1110.50%0.10%1.20
Ijsselstein1200.30%0.20%2.50
Capelle1270.30%0.20%2.40
Apeldoorn1280.60%0.40%3.50
Hengelo1310.30%0.80%13.00
Zwolle1340.40%0.30%4.00
Alkmaar1390.50%0.10%1.30
Almere1470.50%0.70%8.00
Nijmegen1470.50%0.30%2.80
Groningen1731.10%0.40%2.00
Amersfoort1750.50%0.20%2.30
Leiden1830.60%0.40%3.40
Eindhoven1911.00%0.70%3.70
Haarlem1960.60%0.50%4.00
Delft2380.40%0.40%6.00
Amstelveen2560.40%0.20%2.20
Arnhem3810.30%0.10%1.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.4941.054
Dagelijks Aantal Bezoekers71.048 -26,06%
Dagelijkse bezoekers rang4.0671.069
Dagelijks Webpagina Bekeken297.679 -45,47%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.2351.435
Pagina bezoek per gebruiker5,87 -26,26%

www.Hyves.nl

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op Vrienden, Vrienden Beheren, Verjaardagskalender, Netwerk, Afrekenen Met Vrienden, Netwerken, Hyves, en Spots.

Bezoekers 77.688 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,87 pagina's. Het merendeel van bezoekers komt uit Indië, Thailand, Filippijnen, Pakistan, België & Nederland. Populair in Rotterdam, Amsterdam, Den Haag, Enschede & Tilburg.

InhoudIso-8859-1 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "hot hot tattoo home plaats hier jou mooiste foto van jou tattoo," "Kim-Lian Van der Meij Profiel - hyves.nl," "Giovanni Jap Ngie Profiel - hyves.nl," en "Tessa-Sunniva Van Tol Profiel - hyves.nl." Z'n opgesomde categorieën zijn 'Tieners/Online Gemeenschappen' & 'Op het Web/Communities.'

Links

Verwante SitesHet domein is 9 jaar en 3 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn hyves-watch.com, hyves.co.nl, hyves.com, hyves.eu.

Server
Server locatie
Hyves
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het Hyves.nl IP adres is 94.100.125.129. De omgeving van de programmeertaal is HPHP. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns4.hyves.org, ns1.hyves.org, en ns2.hyves.org. Het wordt gehost in Hyves Amsterdam, met een nginx web-server. De server is trager dan 70% van opgemeten websites, op 997 milliseconds. Het resultaat van 103 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

PING www.lb. (94.100.125.129) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 94.100.125.129: icmp_seq=1 ttl=53 103 ms
64 bytes from 94.100.125.129: icmp_seq=2 ttl=53 104 ms
64 bytes from 94.100.125.129: icmp_seq=3 ttl=53 103 ms
--- www.lb. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/104.317/104.984/0.540 ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/104.317/104.984/0.540 ms
Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-1
Connection:close
Cache-Control:no-cache
Expires:--
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
X-Hyves-Pagetype:W_0
X-XRDS-Location:/api/openid/xrds/
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-Powered-By:HPHP
Content-Length:47780