Icscards.nl www.icscards.nl

Icscards staat gerangschikt op 312 in Nederland. 'International Card Services.'

312Rangschikking in Nederland

35.375Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.842.746
Maandelijkse bezoeken 1.007.370
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 479.396,76 *
Externe links193
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
312Nederland
10.236Zwitserland
285.779Verenigde Staten van Amerika

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,10%7,80%
Nederland 31288,20%89,90%
Zwitserland 10.2362,00%1,50%
Verenigde Staten van Amerika 285.7791,70%0,80%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Rockanje292.10%2.40%7.00
Dordrecht685.40%4.00%4.30
Den Bosch913.50%3.50%6.00
Hengelo1313.40%2.60%4.00
Amsterdam28817.90%19.80%6.40
Haarlem2953.30%2.60%5.00
Rotterdam5304.40%6.00%8.00
Den Haag5522.70%3.30%7.00
Eindhoven5622.20%2.50%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd29.7272.175
Dagelijks Aantal Bezoekers9.630 -11,01%
Dagelijkse bezoekers rang34.5312.761
Dagelijks Webpagina Bekeken37.960 -11,06%
Dagelijkse pagina bezoekers rang26.7971.648
Pagina bezoek per gebruiker5,50 -0,18%

www.Icscards.nl

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over Ics - International Card Services, Producten, Aanbiedingen, Klantenservice, Mijn Ics, Inloggegevens Kwijt, Card(s) Deblokkeren, en Card Verloren Of Gestolen.

InhoudBekijk pagina's over: "International Card Services," "Mijn ANWB Creditcard," "International Card Services - Veilig Betalen," en "De Bijenkorf Card." Z'n industrie wordt opgesomd als 'Financieel/Creditkaarten.' Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Bezoekers Het merendeel van bezoekers komt uit Verenigde Staten van Amerika, Zwitserland & Nederland. Populair in Amsterdam, Dordrecht, Rotterdam, Den Bosch & Hengelo. 10.530 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,50 pagina's.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn icsb.nl, icsbv.nl, icscards.be, icscards.com.

Server
Server locatie
Fortis Bank
Woerden
Nederland
52.08, 4.92

Z'n 2 naam-servers zijn auth60.ns.nl.uu.net, en ns.nl.net. De server wordt gehost door Fortis Bank Woerden. Het Icscards.nl IP nummer is 164.140.41.33. De server is sneller dan 62% van opgemeten websites, op 1162 milliseconds.

Server setup
Date:--
IBM-Web2-Location:/nlic/portal/ics/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os3hHFz8LC09LYwMDcz8TA08nAzcLZ89AAwNTY6B8pFm8AQ7gaEBAdzjIPrz6_Tzyc1P1C3IjDHQdFRUB9L6YkQ!!/dl3/d3/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/
Content-Location:/nlic/portal/ics/!ut/p/c5/04_SB8K8xLLM9MSSzPy8xBz9CP0os3hHFz8LC09LYwMDcz8TA08nAzcLZ89AAwNTY6B8pFm8AQ7gaEBAdzjIPrz6_Tzyc1P1C3IjDHQdFRUB9L6YkQ!!/dl3/d3/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate
Expires:--
Pragma:no-cache
Vary:User-Agent,Cookie, Accept-Encoding
Content-Length:16507
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Keep-Alive:timeout=5, max=98
Connection:close
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Content-Language:en-US
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--