Isohunt.com Ga naar site >>

Isohunt staat gerangschikt op 78 in Nederland. 'isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine.'

78Rangschikking in Nederland

278Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's209.728.575
Maandelijkse bezoeken 35.248.500
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 16,75 Miljoen *
Externe links22.457
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
70Filippijnen
76Australië
78Nederland
86Verenigd Koninkrijk
90Verenigde Arabische Emiraten

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,30%11,20%
Filippijnen 702,10%2,40%
Australië 763,70%4,50%
Nederland 783,10%4,00%
Verenigd Koninkrijk 868,80%11,10%
Verenigde Arabische Emiraten 900,80%0,90%
Canada 935,60%6,90%
Saoedi-Arabië 952,70%3,20%
Roemenië 971,60%1,80%
Finland 1051,20%0,80%
Andere landen 1070,50%0,40%
Ierland 1110,80%0,80%
Israël 1220,70%0,70%
Pakistan 1312,20%2,10%
Denemarken 1380,70%0,60%
Singapore 1381,00%1,00%
South Africa 1541,20%1,50%
België 1560,90%1,40%
Thailand 1611,50%2,40%
Italië 1843,70%2,90%
Zweden 1871,00%0,90%
Maleisië 1931,00%1,00%
Griekenland 2031,20%1,00%
Portugal 2100,70%0,70%
Noorwegen 2240,60%0,80%
Bangladesh 2310,60%0,40%
Tsjechische Republiek 2450,60%0,60%
Hongarije 2460,50%0,40%
Polen 2611,90%2,40%
Indië 2678,80%6,90%
Turkije 3131,60%1,40%
Korea 3541,40%1,60%
Brazilië 3792,60%1,90%
Egypte 3970,60%0,50%
Argentinië 4590,60%0,40%
Spanje 4781,70%1,20%
Mexico 4861,20%1,00%
Indonesië 5030,90%0,60%
Frankrijk 5332,10%2,00%
Verenigde Staten van Amerika 5869,60%8,70%
Japan 6493,40%3,00%
Duitsland 1.2581,20%1,40%
Rusland 1.9310,80%0,60%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Den Haag300.20%0.30%9.00
Utrecht340.20%0.30%8.10
Amsterdam600.70%0.70%6.40
Rotterdam1510.10%0.20%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2349
Dagelijks Aantal Bezoekers808.706 -9,64%
Dagelijkse bezoekers rang25819
Dagelijks Webpagina Bekeken3.510.936 -8,93%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2504
Pagina bezoek per gebruiker6,08+0,8%

www.Isohunt.com

Isohunt is een website met pagina's over Bittorrent, Toolbar, Widgets, Api, T-shirts, Read Me, Copyrights, Index, en New Posts.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Z'n industrie wordt opgesomd als 'BitTorrent/Torrent Directories and Trackers.' Het heeft inhoud betreffende: "Harry Potter en de Relieken van de Dood audioboek NLT Release," "Andre Van Duin - Dubbel (2010) 2Lions-Team › isoHunt › the," "Leesboeken 07 - Diverse Auteurs - Epub Pdf › isoHunt › the," en "Harry Potter en de Vuurbeker audioboek NLT Release › isoHunt."

Bezoekers De geschatte 884.286 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 6,08 pagina's. Het is vooral populair in London, Delhi, Riyadh, Bombay & Hyderabad. Het is vooral populair in de landen, Canada, Verenigde Arabische Emiraten, Verenigd Koninkrijk, Nederland, Australië & Filippijnen.

Links

Verwante SitesSites die gelijkaardig klinken zijn isogroup.nl, isoguard.nl, isohealthcare.nl, isohuisserre.nl. Het domein is 10 jaar en 11 maanden oud.

Server
Server locatie
Isohunt Web Technologies Inc.
British Columbia
Vancouver
Canada
49.25, -123.13

Het Isohunt.com IP adres is 208.95.172.130. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.15-pl0-gentoo. Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns2.se.isohunt.com, ns2.ca.isohunt.com, en ns1.se.isohunt.com. De laadtijd van de website is 2108 milliseconds, minder dan 72% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 26.0 ms.

Het wordt gehost in Isohunt Web Technologies Inc (British Columbia, Vancouver,) met een lighttpd web-server.

PING (208.95.172.130) 56(84) bytes of data.
64 bytes from (208.95.172.130): icmp_seq=1 ttl=57 26.0 ms
64 bytes from (208.95.172.130): icmp_seq=2 ttl=57 26.0 ms
64 bytes from (208.95.172.130): icmp_seq=3 ttl=57 25.9 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 25.989/26.028/26.096/0.140 ms
rtt min/avg/max/mdev = 25.989/26.028/26.096/0.140 ms
Server setup
X-Powered-By:PHP/5.3.15-pl0-gentoo
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:max-age=300, must-revalidate
Content-type:text/html; charset=utf-8
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Server:lighttpd