Kat.ph Ga naar site >>

Kat staat gerangschikt op 52 in Nederland. 'Download Windows 7 RTM Ultimate Pliek 32/64bit NL Unattended ..'

52Rangschikking in Nederland

149Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's339.621.660
Maandelijkse bezoeken 56.983.500
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 27,08 Miljoen *
Externe links11.036
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
27Filippijnen
43Pakistan
47South Africa
52Nederland
54Bangladesh

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,60%11,20%
Filippijnen 272,30%2,50%
Pakistan 433,50%3,00%
South Africa 472,00%2,80%
Nederland 522,60%3,40%
Bangladesh 541,20%1,20%
Sri Lanka 540,60%0,40%
Andere landen 610,50%0,30%
Indië 6518,10%15,40%
Maleisië 721,50%1,80%
Australië 792,30%2,50%
Denemarken 840,70%0,70%
Ierland 850,70%0,60%
België 861,10%1,30%
Verenigd Koninkrijk 865,70%6,60%
Griekenland 891,40%1,50%
Israël 960,60%0,50%
Canada 993,30%4,00%
Roemenië 1220,80%1,00%
Nigeria 1270,80%0,70%
Thailand 1331,20%1,10%
Portugal 1380,70%0,50%
Algerije 1400,60%0,50%
Zweden 1450,80%0,70%
Turkije 1491,90%1,70%
Verenigde Staten van Amerika 17916,00%20,30%
Indonesië 2171,10%1,20%
Frankrijk 2212,90%2,60%
Korea 2471,30%1,20%
Italië 2561,70%1,20%
Brazilië 2752,30%1,50%
Spanje 2761,70%1,50%
Mexico 3601,00%0,80%
Polen 4800,80%0,60%
Japan 9921,40%1,20%
Duitsland 1.1071,00%0,60%
China 1.9571,10%1,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Haarlem240.10%0.20%7.70
Utrecht310.10%0.20%9.00
Amsterdam410.60%0.80%8.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd149 -11
Dagelijks Aantal Bezoekers1.271.160+2,0%
Dagelijkse bezoekers rang159 -11
Dagelijks Webpagina Bekeken5.191.384+10,5%
Dagelijkse pagina bezoekers rang168 -31
Pagina bezoek per gebruiker5,71+8,3%

www.Kat.ph

Bezoekers 1.389.960 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,71 pagina's. Populair in Hyderabad, Delhi, Bangalore, Bombay & New York. Het merendeel van bezoekers komt uit Sri Lanka, Bangladesh, Nederland, South Africa, Pakistan & Filippijnen.

InhoudHet heeft inhoud betreffende: "Download Windows 7 RTM Ultimate Pliek 32/64bit NL Unattended," "Download Camelot S01E03 (HDTV 720p ENG+ NL Subs) Hornigold TBS," "Download I Am Number Four (2011)(DD2.0)(Dvix)(NL SUBS) TBS Torrent," en "Download Windows 7 Dutch NL Retail 32bit 64bit all versions-Joske." De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn kat-ko.nl, kat-trimmen.nl, kat-vitaal.nl, kat.nl.

Server
Server locatie
Swedendedicated Network
Stockholm
Zweden
59.33, 18.05

Het heeft 3 DNS registraties, ns2.kat.ph, ns1.kat.ph, en ns3.kat.ph. Het wordt gehost in Swedendedicated Network Stockholm, met een nginx/1 web-server. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.3.17. Z'n plaatselijke IP adres is 188.126.79.119. De server is trager dan 72% van opgemeten websites, op 952 milliseconds. Het resultaat van 124 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

PING www. (188.126.79.119) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 188.126.79.119: icmp_req=1 ttl=54 124 ms
64 bytes from 188.126.79.119: icmp_req=2 ttl=54 124 ms
64 bytes from 188.126.79.119: icmp_req=3 ttl=54 124 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.328/124.410/124.490/0.295 ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.328/124.410/124.490/0.295 ms
Server setup
Server:nginx/1.3.4
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.17
Content-Encoding:gzip
Vary:Accept-Encoding
Set-Cookie:--