Kpn-mobiel.nl www.kpn-mobiel.nl

Kpn-mobiel staat gerangschikt op 92 in Nederland. 'Mobiel Internet van KPN voor je iPad, tablet, laptop of smartphone.'

92Rangschikking in Nederland

13.502Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's12.909.078
Maandelijkse bezoeken 3.488.940
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,65 Miljoen *
Externe links13.022
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
92Nederland
4.079België
35.923China
41.666Spanje
60.477Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,20%2,80%
Nederland 9286,20%89,50%
België 4.0792,10%1,80%
China 35.9232,50%3,60%
Spanje 41.6660,60%0,60%
Duitsland 60.4771,10%0,60%
Indië 95.7741,30%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 162.2161,10%0,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Bergentheim121.10%0.30%1.10
Aalsmeer121.50%4.30%10.00
Hendrik-ido-ambacht200.50%0.20%1.20
Assen380.80%0.60%2.80
Bussum551.50%0.70%1.70
Gouda590.90%0.70%2.80
Geleen631.20%0.40%1.10
Apeldoorn692.20%1.70%2.80
Utrecht813.50%5.30%5.50
Alphen871.10%1.20%4.00
Veldhoven881.20%0.90%2.70
Amstelveen911.50%2.00%5.00
Coevorden920.70%0.60%4.00
Spijkenisse991.00%1.00%4.00
Nieuwegein1110.80%1.10%5.00
Alkmaar1140.80%1.10%5.00
Rotterdam1214.40%5.60%4.60
Capelle1290.70%0.40%2.20
Delft1301.20%2.40%7.00
Haarlem1391.60%3.40%8.00
Amersfoort1411.00%1.50%6.00
Amsterdam1489.70%9.80%3.70
Almere1611.10%1.60%5.00
Den Haag1623.60%1.40%1.40
Hengelo2180.90%0.30%1.40
Groningen2491.50%1.80%4.00
Eindhoven2991.60%1.10%2.50
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd11.346 -69
Dagelijks Aantal Bezoekers27.392 -3,96%
Dagelijkse bezoekers rang11.655 -87
Dagelijks Webpagina Bekeken75.620 -3,52%
Dagelijkse pagina bezoekers rang13.256 -246
Pagina bezoek per gebruiker3,87+0,3%

www.Kpn-mobiel.nl

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over Spring Naar Content Gedeelte, Privé, Zakelijk, Kpn Vandaag, Kpn Webmail, Mobiel, Internet, Televisie, en Vast Bellen.

Bezoekers 29.952 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,87 pagina's. Populair in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht & Apeldoorn. Het merendeel van bezoekers komt uit Indië, Duitsland, Spanje, China, België & Nederland.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Bekijk pagina's over: "KPN - Mms," "WhiteLabel - MMS," "Mobiel Online - Inloggen," en "Bellen buitenland." Het wordt opgesomd in de 'Zakelijk/Telecommunicatie' categorie.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn kpn-expertteam.nl, kpn-hotspots.nl, kpn-interactieve-tv.nl, kpn-is.nl. Het ging live op 19-12-1994, waardoor het nu 19 jaar, 0 maanden oud is.

Server
Server locatie
Kpn Zm Cs Neon
Haarlem
Nederland
52.37, 4.65

ns2.kpn.net, en ns1.kpn.net zijn z'n DNS Naam-servers. De server is trager dan 76% van opgemeten websites, op 867 milliseconds. Het resultaat van 109 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

De server wordt gehost door Kpn Zm Cs Neon Haarlem. Het Kpn-mobiel.nl IP nummer is 62.132.193.64.

PING www.kpn.com (62.132.193.64) 56(84) bytes of data.
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_seq=1 ttl=113 109 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_seq=2 ttl=113 109 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_seq=3 ttl=113 109 ms
--- www.kpn.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.034/109.164/109.405/0.319 ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.034/109.164/109.405/0.319 ms
Server setup
Date:--
Cache-Control:no-cache, must-revalidate
Expires:--
Vary:Accept-Encoding
Pragma:no-cache
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=utf-8
Server: Apache (N;ecid=51623410294187808,0:1)
Last-Modified:--