Kpn.com Ga naar site >

Kpn staat gerangschikt op 92 in Nederland. 'Internet, televisie, mobiel en vast bellen – KPN.'

92Rangschikking in Nederland

13.624Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's12.383.280
Maandelijkse bezoeken 3.439.800
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,63 Miljoen *
Externe links13.022
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
92Nederland
4.630België
33.751China
41.516Spanje
60.019Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,30%2,90%
Nederland 9286,00%89,60%
België 4.6301,90%1,40%
China 33.7512,70%3,80%
Spanje 41.5160,60%0,60%
Duitsland 60.0191,10%0,60%
Indië 100.8241,20%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 161.3481,20%0,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Bergentheim121.10%0.30%1.10
Aalsmeer121.50%4.30%10.00
Hendrik-ido-ambacht200.50%0.20%1.20
Assen380.80%0.60%2.80
Bussum551.50%0.70%1.70
Gouda590.90%0.70%2.80
Geleen631.20%0.40%1.10
Apeldoorn692.20%1.70%2.80
Utrecht813.50%5.30%5.50
Alphen871.10%1.20%4.00
Veldhoven881.20%0.90%2.70
Amstelveen911.50%2.00%5.00
Coevorden920.70%0.60%4.00
Spijkenisse991.00%1.00%4.00
Nieuwegein1110.80%1.10%5.00
Alkmaar1140.80%1.10%5.00
Rotterdam1214.40%5.60%4.60
Capelle1290.70%0.40%2.20
Delft1301.20%2.40%7.00
Haarlem1391.60%3.40%8.00
Amersfoort1411.00%1.50%6.00
Amsterdam1489.70%9.80%3.70
Almere1611.10%1.60%5.00
Den Haag1623.60%1.40%1.40
Hengelo2180.90%0.30%1.40
Groningen2491.50%1.80%4.00
Eindhoven2991.60%1.10%2.50
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd11.44956
Dagelijks Aantal Bezoekers27.178 -4,94%
Dagelijkse bezoekers rang11.73826
Dagelijks Webpagina Bekeken74.870 -4,56%
Dagelijkse pagina bezoekers rang13.385 -88
Pagina bezoek per gebruiker3,87+0,5%

www.Kpn.com

Kpn heeft links naar inhoud over Kpn Webmail, Aanmelden Privé, Aanmelden Zakelijk, Mobiel, Mobiele Telefoons, Abonnementen, Aanbiedingen, Internet, en Via Glasvezel.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Z'n industrie wordt opgesomd als 'Zakelijk/Telecommunicatie.' Het heeft inhoud betreffende: "Internet, televisie, mobiel en vast bellen – KPN," "Inloggen MijnKPN - beheer uw KPN diensten," "KPN - Instellingen voor mobiel internet, mms, e-mail, Bluetooth," en "KPN Service op de zaak."

Bezoekers 29.718 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,87 pagina's. Populair in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht & Apeldoorn. Het merendeel van bezoekers komt uit Indië, Duitsland, Spanje, China, België & Nederland.

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn kpn-wholesale.nl, kpn-winkel.nl, kpn.be, kpn.cm. Het domein is 19 jaar en 0 maanden oud.

Server
Server locatie
Kpn Zm Cs Neon
Haarlem
Nederland
52.37, 4.65

De server is trager dan 76% van opgemeten websites, op 867 milliseconds. Het resultaat van 107 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

De server wordt gehost door Kpn Zm Cs Neon Haarlem. Het heeft 2 DNS registraties, ns2.kpn.net, en dns.kpn.com. Z'n IP nummer is 62.132.193.64. De omgeving van de programmeertaal is Servlet/2.5 JSP/2.1.

PING www. (62.132.193.64) 56(84) bytes of data.
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_req=1 ttl=113 107 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_req=2 ttl=113 107 ms
64 bytes from static.kpn.net (62.132.193.64): icmp_req=3 ttl=113 107 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.612/107.745/107.993/0.175 ms
rtt min/avg/max/mdev = 107.612/107.745/107.993/0.175 ms
Server setup
Date:--
Content-Length:23295
X-Powered-By:Servlet/2.5 JSP/2.1
Expires:--
Cache-Control:no-cache, must-revalidate
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Server: Apache (N;ecid=151663003920215575,0:1)