Lego.nl www.lego.nl

Lego staat gerangschikt op 1.861 in Nederland. 'www.lego.nl.'

1.861Rangschikking in Nederland

1.771Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's149.675.526
Maandelijkse bezoeken 16.216.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 7,70 Miljoen *
Externe links45.805
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
418Chili
684Ierland
709Verenigde Staten van Amerika
975Polen
989Canada

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,50%7,30%
Chili 4181,40%2,20%
Ierland 6840,70%1,00%
Verenigde Staten van Amerika 70939,50%43,00%
Polen 9752,70%3,30%
Canada 9893,10%3,10%
Singapore 1.0660,80%0,90%
Verenigd Koninkrijk 1.0764,80%4,10%
Duitsland 1.1416,90%7,10%
Hongarije 1.1510,60%0,50%
Mexico 1.1812,30%3,20%
Tsjechische Republiek 1.1980,90%0,50%
Australië 1.2011,80%1,20%
Peru 1.2210,50%0,40%
Denemarken 1.2310,70%0,50%
Zwitserland 1.3950,60%0,70%
Zweden 1.5090,80%1,10%
België 1.5630,70%0,90%
Italië 1.5802,10%2,10%
Colombia 1.6040,50%0,60%
Griekenland 1.6180,70%0,60%
Rusland 1.6204,60%4,60%
Finland 1.6600,50%0,50%
South Africa 1.8770,70%0,60%
Nederland 1.8611,30%0,60%
Oostenrijk 1.9450,50%0,80%
Noorwegen 1.9450,60%0,30%
Frankrijk 2.2102,80%2,40%
Spanje 2.8981,40%1,50%
Japan 3.5183,20%2,90%
Brazilië 5.3981,10%0,80%
China 26.8420,80%0,30%
Indië 32.2020,80%0,20%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Delft1390.40%0.10%1.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.488 -44
Dagelijks Aantal Bezoekers140.170 -0,27%
Dagelijkse bezoekers rang1.918 -54
Dagelijks Webpagina Bekeken973.760 -0,65%
Dagelijkse pagina bezoekers rang901 -47
Pagina bezoek per gebruiker9,74 -0,31%

www.Lego.nl

Bezoekers 153.270 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 9,74 pagina's. Het merendeel van bezoekers komt uit Singapore, Canada, Polen, Verenigde Staten van Amerika, Ierland & Chili. Populair in New York, Los Angeles, Chicago, Washington & La Paz.

Verwante Sites Het domein is 18 jaar en 4 maanden oud. Andere verwante sites zijn lego-shop.nl, lego-voordeelshop.nl, lego-winkel.nl, lego.com.

'Toys/Lego' & 'Toys/Lego' zijn z'n DMOZ categorieën.

Server
Server locatie
Lego A S
Billund
Denemarken
55.25, 9.28

Z'n IP nummer is 171.20.33.11. Z'n web-server bevindt zich in Lego A S Billund. De server is trager dan 47% van opgemeten websites, op 1473 milliseconds. Het resultaat van 76.9 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Z'n 3 naam-servers zijn ns.domainnetwork.se, ns2.domainnetwork.se, en ns3.domainnetwork.com.

PING www.gslb.lego.com (171.20.33.11) 56(84) bytes of data.
64 bytes from account.lego.com (171.20.33.11): icmp_seq=1 ttl=244 76.9 ms
64 bytes from account.lego.com (171.20.33.11): icmp_seq=2 ttl=244 76.9 ms
64 bytes from account.lego.com (171.20.33.11): icmp_seq=3 ttl=244 75.9 ms
--- www.gslb.lego.com ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 75.989/76.655/76.989/0.522 ms
rtt min/avg/max/mdev = 75.989/76.655/76.989/0.522 ms