Lidl.de www.lidl.de

Lidl staat gerangschikt op 376 in Nederland. 'Lidl Deutschland - lidl.de.'

376Rangschikking in Nederland

3.274Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's24.845.184
Maandelijkse bezoeken 3.931.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,86 Miljoen *
Externe links8.801
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
192Duitsland
286Finland
287Griekenland
376Nederland
476Portugal

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,80%3,20%
Duitsland 19260,30%50,40%
Finland 2862,70%15,40%
Griekenland 2876,60%7,40%
Nederland 3768,00%5,40%
Portugal 4762,70%3,10%
Luxemburg 6580,50%0,30%
Frankrijk 79712,20%12,60%
Noorwegen 2.1970,70%0,70%
België 4.2780,60%0,40%
Oostenrijk 4.6780,60%0,20%
Polen 9.7140,50%0,70%
Spanje 15.0800,60%0,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Heemskerk350.40%0.20%2.90
Sneek390.30%0.30%6.00
Badhoevedorp410.30%0.10%2.30
Capelle680.40%0.30%5.00
Spijkenisse960.40%0.20%2.20
Breda1480.30%0.40%9.00
Nijmegen1610.30%0.30%7.00
Leeuwarden2380.30%0.10%1.80
Rotterdam3150.80%0.60%4.80
Den Haag6470.30%0.20%4.00
Amsterdam17650.50%0.30%3.20
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.751 -443
Dagelijks Aantal Bezoekers86.670+9,2%
Dagelijkse bezoekers rang3.264 -469
Dagelijks Webpagina Bekeken376.900+8,7%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.546 -366
Pagina bezoek per gebruiker6,10 -0,49%

www.Lidl.de

Om te beginnen zijn er links met het label Zu Den Tv-angeboten!, Lidl, Reisen, Blumen, Fotos, Druckservice, Partner-apotheke, Lidl-mobile, en Rezepte.

InhoudZ'n opgesomde categorieën zijn 'Nahrungs- und Genussmittel/Einzelhandelsketten' & 'Winkelen/Supermarkten.' Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "Marken Angebote im Lidl Online Shop günstige Preise, große Auswahl," "LIDL Deutschland - lidl.de," "Auriol bietet Ihnen im Lidl Online Shop günstige Uhren aller Art," en "Hobby & Freizeit günstig genießen jetzt mit dem Lidl Online Shop."

Bezoekers De site heeft ongeveer 94.770 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 6,10 pagina's bekijken. Luxemburg, Portugal, Nederland, Griekenland, Finland & Duitsland is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Berlin, Athens, Munich, Hamburg & Paris.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn lidl-silvercrest.nl, lidl-unitedoffice.nl, lidl-w5.nl, lidl.com zijn.

Server
Server locatie
Cotendo Inc.
California
Sunnyvale
Verenigde Staten van Amerika
37.3701, -122.03

Een ping van de server wordt geregistreerd op 11.8 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1010 milliseconds.

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder dns13.cotdns.net, dns11.cotdns.net, en dns12.cotdns.net. Z'n web-server bevindt zich in Cotendo Inc (California, Sunnyvale.) Z'n IP nummer is 208.93.142.132.

PING orig-10007.schwarz.cotcdn.net (208.93.139.132) 56(84) bytes of data.
64 bytes from LB122.CHIC.COTENDO.net (208.93.139.132): icmp_seq=1 ttl=55 11.8 ms
64 bytes from LB122.CHIC.COTENDO.net (208.93.139.132): icmp_seq=2 ttl=55 11.9 ms
64 bytes from LB122.CHIC.COTENDO.net (208.93.139.132): icmp_seq=3 ttl=55 11.8 ms
--- orig-10007.schwarz.cotcdn.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.850/11.894/11.936/0.130 ms
rtt min/avg/max/mdev = 11.850/11.894/11.936/0.130 ms
Server setup
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:de
X-Varnish-Cacheable:true
Date:--
X-Varnish:1471245314 1471204272
Via:1.1 varnish
X-Varnish-Action:hit
X-Varnish-Hits:607
X-Varnish-Age:200
Age:0
Accept-Ranges:bytes
Cache-Control:no-store
Pragma:no-cache
Expires:--
x-cdn:LiDL.DE
Transfer-Encoding:chunked
Connection:Keep-Alive