Lyngsat.com Ga naar site >>

Lyngsat staat gerangschikt op 5.107 in Nederland. 'LyngSat.'

5.107Rangschikking in Nederland

16.083Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.029.480
Maandelijkse bezoeken 982.800
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 467.671,28 *
Externe links10.345
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
52Tanzania
132Demokratische Republik Kongo
1.791Tunesië
1.883Marokko
1.941Algerije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen24,20%24,00%
Tanzania 527,30%21,00%
Demokratische Republik Kongo 1322,10%5,20%
Tunesië 1.7911,20%1,10%
Marokko 1.8831,50%1,70%
Algerije 1.9413,60%1,70%
Verenigde Arabische Emiraten 3.3451,60%0,60%
Sri Lanka 3.8060,70%0,50%
Hongarije 3.9431,40%1,60%
Zweden 3.9642,70%3,30%
Venezuela 3.9651,60%1,10%
Kroatië 4.5290,50%0,50%
Egypte 5.1421,50%0,80%
Slowakije 5.1571,00%0,40%
Nederland 5.1074,40%2,50%
Israël 5.2231,00%0,90%
Indonesië 6.9102,80%3,10%
Griekenland 7.4371,30%1,20%
Oekraïne 7.7671,80%1,10%
Zwitserland 7.8561,30%0,70%
Saoedi-Arabië 8.0551,20%0,70%
Turkije 8.3862,50%1,70%
Portugal 9.2580,80%0,80%
Rusland 9.6907,70%5,70%
Maleisië 10.3841,00%1,10%
Duitsland 12.9735,50%4,60%
Italië 13.6652,00%1,20%
Pakistan 14.1842,10%1,10%
Thailand 18.7911,20%0,30%
Spanje 19.4731,90%1,60%
Verenigd Koninkrijk 20.2923,10%1,40%
Polen 28.2850,90%0,80%
Canada 28.6931,10%0,90%
Australië 35.3340,60%0,40%
Frankrijk 59.1490,80%0,90%
Indië 71.0462,00%1,60%
Verenigde Staten van Amerika 92.1532,30%2,20%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Nieuwegein1401.40%0.40%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd13.515 -1.655
Dagelijks Aantal Bezoekers21.828+2%
Dagelijkse bezoekers rang14.632 -1.180
Dagelijks Webpagina Bekeken71.119+19%
Dagelijkse pagina bezoekers rang14.119 -3.773
Pagina bezoek per gebruiker4,54+16%

www.Lyngsat.com

Lyngsat heeft links naar inhoud over Intelsat 906, Tm Tv, Eutelsat Hot Bird 13a, Slbc, Eutelsat 5 West A, Ectv Nacional, Nss 806, Voice 24 Tripura, en Intelsat 17.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de iso-8859-1 tekenset. Z'n opgesomde categorieën zijn 'Television/Satellite' & 'Television/Satellite.' Het heeft inhoud betreffende: "Hot Bird 6/8/9 at 13.0°E - LyngSat," "LyngSat," "Astra 1H/1KR/1L/1M/2C at 19.2°E - LyngSat," en "Nilesat 101/102/201 & Atlantic Bird 4A at 7.0°W - LyngSat."

Bezoekers Gemiddeld worden er 4,54 pagina's bekeken door een geschatte 23.868 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Lubumbashi, Nieuwegein, Istanbul, Quetta & Cairo. De meeste bezoekers komen uit Verenigde Arabische Emiraten, Algerije, Marokko, Tunesië, Demokratische Republik Kongo & Tanzania.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn lynfeline.nl, lyngbox.nl, lyngdorf.nl, lyngen-designmeubels.nl. Het domein is 15 jaar en 2 maanden oud.

Server
Server locatie
Nordisk E-handel Internettjanster Ab
Malmo
Zweden
55.6, 13

Het resultaat van 128 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 661 milliseconds. Dit is trager dan 86% van de gemeten websites.

Nordisk E-handel Internettjanster Ab Malmo is de locatie van de Apache/2 server. Het heeft 2 DNS registraties, ns-1.sbdrift.net, en ns-0.sbdrift.net. Z'n plaatselijke IP adres is 91.203.41.124. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.6-1+lenny16.

PING www. (91.203.41.124) 56(84) bytes of data.
64 bytes from web. (91.203.41.124): icmp_req=1 ttl=50 128 ms
64 bytes from web. (91.203.41.124): icmp_req=2 ttl=50 128 ms
64 bytes from web. (91.203.41.124): icmp_req=3 ttl=50 128 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 128.402/128.562/128.730/0.134 ms
rtt min/avg/max/mdev = 128.402/128.562/128.730/0.134 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.21 (Debian)
X-Powered-By:PHP/5.2.6-1+lenny16
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html