Lyricsmania.com www.lyricsmania.com

Lyricsmania staat gerangschikt op 8.162 in Nederland. 'Lyrics Mania.'

8.162Rangschikking in Nederland

7.725Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.756.753
Maandelijkse bezoeken 2.702.700
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,28 Miljoen *
Externe links6.000
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
866Madagascar
2.931Filippijnen
2.989Italië
3.110Mexico
3.196Roemenië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,40%11,70%
Madagascar 8660,50%1,40%
Filippijnen 2.9311,80%1,50%
Italië 2.9894,20%4,20%
Mexico 3.1103,90%3,80%
Roemenië 3.1961,40%1,20%
Nigeria 3.3470,80%1,80%
Ierland 3.3920,90%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 3.78429,60%33,00%
Spanje 4.0433,50%4,80%
Griekenland 4.2211,20%1,00%
Colombia 4.4070,90%0,70%
Indonesië 4.5462,20%2,00%
Frankrijk 5.0614,80%5,10%
Canada 5.1032,90%2,50%
Oostenrijk 5.4341,00%0,90%
België 5.6760,90%1,00%
South Africa 5.7691,00%1,00%
Verenigd Koninkrijk 6.0683,90%3,50%
Argentinië 6.2140,90%0,80%
Duitsland 7.1385,10%4,00%
Turkije 8.2281,20%1,10%
Australië 8.2401,20%1,20%
Nederland 8.1621,20%1,30%
Zweden 9.2090,70%0,50%
Maleisië 10.5450,50%0,50%
Oekraïne 13.2860,50%0,40%
Brazilië 13.9521,70%1,40%
Indië 19.6064,30%3,40%
Polen 19.7850,70%0,60%
Pakistan 21.3690,60%0,50%
Rusland 21.5131,60%1,90%
Japan 45.9200,90%0,60%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd6.4921.442
Dagelijks Aantal Bezoekers62.916 -22,85%
Dagelijkse bezoekers rang4.6491.043
Dagelijks Webpagina Bekeken64.967 -22,63%
Dagelijkse pagina bezoekers rang15.5112.901
Pagina bezoek per gebruiker1,440%

www.Lyricsmania.com

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op Lyrics, Dance Lyrics, Soundtrack Lyrics, Compilation Lyrics, Last 100 Artists, Last 100 Albums, Submit Lyrics, Solange Knowles, en Losing You.

InhoudZ'n industrie wordt opgesomd als 'Music/Lyrics.' De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset. Er is inhoud met de titel: "The PartySquad - Stuk Lyrics," "Herman Brood - Oh Kut Lyrics," "De Jeugd Van Tegenwoordig - De Stofzuiger Lyrics," en "Raymond Van Het Groenewoud - Maria, Maria, Ik Hou Van Jou Lyrics."

Bezoekers De meeste bezoekers komen uit Nigeria, Roemenië, Mexico, Italië, Filippijnen & Madagascar. Vooral populair in Los Angeles, New York, San Francisco, Mexico City & Paris. Gemiddeld worden er 1,44 pagina's bekeken door een geschatte 68.796 dagelijkse bezoekers.

Links

Verwante SitesHet domein is 11 jaar en 8 maanden oud. Sites die gelijkaardig klinken zijn lyrics4you.org, lyricsdog.eu, lyricsfreak.com, lyricskeeper.nl.

Server
Server locatie
Iweb Dedicated Ne
Quebec
Canada
59.623325, -96.152344

De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.17. Het wordt gehost in Iweb Dedicated Ne Quebec, met een Apache/2 web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns2.active-dns.com, en ns1.active-dns.com. Het Lyricsmania.com IP adres is 184.107.73.132. Het resultaat van 41.2 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2789 milliseconds. Dit is sneller dan 84% van de gemeten websites wereldwijd.

PING www. (184.107.73.132) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=1 ttl=53 41.2 ms
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=2 ttl=53 41.1 ms
64 bytes from 184.107.73.132: icmp_req=3 ttl=53 41.2 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.164/41.243/41.288/0.241 ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.164/41.243/41.288/0.241 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Unix) mod_ssl/2.2.22 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635
X-Powered-By:PHP/5.2.17
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html