Marktplaats.nl www.marktplaats.nl

Marktplaats staat gerangschikt op 10 in Nederland. 'Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen.'

10Rangschikking in Nederland

1.033Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's379.237.950
Maandelijkse bezoeken 21.670.740
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 10,30 Miljoen *
Externe links14.362
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
10Nederland
281België
5.585Duitsland
7.462Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,50%2,90%
Nederland 1092,20%94,90%
België 2812,60%1,00%
Duitsland 5.5851,00%0,90%
Frankrijk 7.4620,60%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veenendaal10.70%1.10%30.00
Midwoud10.20%0.30%33.00
Marken10.20%0.20%17.00
Stein10.30%1.60%90.00
Voorhout10.60%0.80%21.00
Ommen20.30%0.20%14.00
Zwijndrecht20.50%0.30%11.00
Laren20.80%0.60%13.00
Nieuwersluis20.20%0.20%29.00
Valkenswaard20.50%2.00%70.00
Baarn30.40%0.40%17.00
Hoensbroek30.60%2.20%62.00
Gemert30.20%0.30%23.00
Zeist30.70%1.40%37.00
Gouda31.10%2.80%45.00
Tiel30.30%0.20%9.00
Nigtevecht40.30%0.10%8.00
Mook40.50%0.80%31.00
Maarsen40.50%1.00%32.00
Heerhugowaard50.40%0.40%17.00
Leerdam50.20%0.30%23.00
Oss50.70%0.80%20.00
Apeldoorn51.40%1.90%23.00
Bergen Op Zoom50.80%0.80%18.00
Meppel50.20%0.30%23.00
Westerland50.30%0.50%28.00
Dreumel50.40%0.20%12.00
Geldrop50.40%0.60%24.00
Venlo50.40%0.50%18.00
Goutum60.30%0.10%7.00
Nunspeet60.30%0.20%12.00
Oud-gastel60.20%0.20%14.00
Leek60.50%0.20%8.00
Santpoort-noord60.20%0.00%3.60
Den Haag64.50%8.40%33.00
Zwolle61.10%1.90%31.00
Veendam60.10%0.30%31.00
Wageningen60.10%0.10%15.00
Hennaard70.40%0.20%12.00
Nieuw-vennep70.40%0.60%28.00
Maarn70.20%0.20%12.00
Naaldwijk70.20%0.10%8.00
Haarlemmermeer70.20%0.20%18.00
De Goorn70.30%0.40%26.00
Monster80.10%0.00%5.00
Dokkum80.20%0.10%6.00
Barendrecht80.50%0.40%13.00
Nieuwegein80.50%0.90%35.00
Asten80.10%0.10%24.00
Meeden80.30%0.50%25.00
Bennebroek80.20%0.30%22.00
Vierlingsbeek80.10%0.20%25.00
Wateringen80.10%0.20%40.00
Alkmaar90.50%0.70%27.00
Doetinchem90.50%0.40%16.00
Nuenen90.20%0.30%32.00
Heerenveen90.40%0.10%6.00
Amersfoort90.90%0.90%18.00
Tilburg91.10%1.20%20.00
Helmond90.40%0.30%14.00
Schipluiden100.20%0.10%6.00
Bunschoten100.10%0.30%30.00
Culemborg100.20%0.20%15.00
Medemblik100.20%0.10%10.00
Roosendaal100.20%0.30%20.00
Uithoorn100.20%0.30%25.00
Nijmegen100.90%0.90%18.00
Rotterdam103.90%4.50%20.00
Utrecht102.30%1.50%11.30
Almere101.30%1.00%13.00
Papendrecht100.50%0.40%14.00
Purmerend100.30%0.30%17.00
Leidschendam110.20%0.30%21.00
Oldenzaal110.20%0.10%11.00
Groningen111.90%2.40%23.00
Eindhoven111.90%1.60%14.00
De Steeg110.20%0.10%11.00
Bleiswijk110.20%0.20%25.00
Lage Zwaluwe110.20%0.20%18.00
Leusden110.40%0.20%12.00
Diemen110.30%0.20%9.00
Rosmalen110.30%0.10%5.00
Amsterdam1112.30%12.30%17.60
Schijndel110.30%0.30%21.00
Montfoort120.20%0.20%17.00
Vlaardingen120.30%1.00%60.00
Beuningen120.60%0.60%17.00
Tegelen140.20%0.30%28.00
Bovenkarspel140.10%0.00%6.00
Goudswaard140.10%0.20%21.00
Haarlem141.50%1.20%14.00
Amstelveen140.80%0.50%12.00
Oostvoorne140.10%0.10%11.00
Hoenderloo140.20%0.10%10.00
Wassenaar150.20%0.10%8.00
Maasbree150.10%0.00%2.00
Zoetermeer151.00%0.60%11.00
Hardenberg160.40%0.20%8.00
Badhoevedorp160.20%0.20%21.00
Vianen170.20%0.10%11.00
Maassluis170.20%0.30%29.00
Voerendaal170.10%0.10%14.00
Heeze180.20%0.20%19.00
Leiden180.70%0.30%8.00
Zwaag180.10%0.10%10.00
Lelystad180.10%0.00%8.00
Ridderkerk190.10%0.00%8.00
Zeewolde190.20%0.10%8.00
Overveen200.10%0.00%2.10
Hoogland200.20%0.10%10.00
Enschede200.50%0.30%12.00
Hoorn210.30%0.10%8.00
Rockanje210.10%0.10%12.00
Huizen210.20%0.10%7.00
Bilthoven210.30%0.20%12.00
Alphen210.60%0.10%3.30
Dordrecht220.50%0.30%13.00
Roermond220.20%0.20%22.00
Spijkenisse230.50%0.40%14.00
Heemstede230.30%0.10%8.00
Sneek230.20%0.10%8.00
Bunnik230.10%0.10%12.00
Weert230.10%0.00%7.00
Oud-beijerland230.10%0.10%9.00
Coevorden240.20%0.20%15.00
Hilvarenbeek240.10%0.10%7.00
Etten250.20%0.20%16.00
Elst250.20%0.10%10.00
Leiderdorp250.10%0.00%7.00
Franeker260.20%0.10%8.00
Leeuwarden260.40%0.20%9.00
Noordwijk270.10%0.10%8.00
Arnhem270.50%0.40%14.00
Sittard270.20%0.10%7.00
Houten270.20%0.20%20.00
De Bilt270.20%0.30%30.00
Roden290.20%0.10%7.00
Den Bosch290.30%0.20%10.00
Kampen290.20%0.20%14.00
Breda300.50%0.20%8.00
Noordwijkerhout300.20%0.20%14.00
Ijsselstein310.30%0.10%9.00
Vlodrop340.20%0.20%21.00
Bussum340.20%0.10%6.00
Nootdorp340.10%0.10%13.00
Heemskerk370.10%0.00%5.00
Hilversum380.30%0.10%6.00
Drachten380.20%0.10%14.00
Wijchen390.20%0.10%6.00
Maastricht390.20%0.10%7.00
Harderwijk390.10%0.00%4.00
Hengelo410.40%0.10%6.00
Almelo410.20%0.10%5.00
Castricum430.20%0.10%11.00
Zutphen460.20%0.00%3.80
Capelle460.20%0.10%13.00
Delft600.30%0.20%9.00
Veldhoven900.20%0.10%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd868 -6
Dagelijks Aantal Bezoekers197.094 -4,05%
Dagelijkse bezoekers rang1.32020
Dagelijks Webpagina Bekeken2.561.183 -3,75%
Dagelijkse pagina bezoekers rang335 -14
Pagina bezoek per gebruiker18,20+0,3%

www.Marktplaats.nl

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Stem Op Ons & Win!, Maak Marktplaats.nl Uw Startpagina, Zoek, en Perskamer Marktplaats.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de windows-1252 tekenset. Het wordt opgesomd in de 'Webwinkelen/Advertenties' categorie. Bekijk pagina's over: "Marktplaats - De plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en," "Marktplaats -Top40 meest bekeken advertenties van de afgelopen week," "Marktplaats Mobiel," en "Marktplaats Aanbieding, Voordeel voor een vriendenprijs."

Bezoekers Gemiddeld worden er 18,20 pagina's bekeken door een geschatte 215.514 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Utrecht & Eindhoven. De meeste bezoekers komen uit Frankrijk, Duitsland, België & Nederland.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn marktplaats.de, marktplaats.es, marktplaats.mobi, marktplaats.net. Het domein is 14 jaar en 7 maanden oud.

Server
Server locatie
Marktplaats B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het resultaat van 113 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2096 milliseconds. Dit is sneller dan 72% van de gemeten websites wereldwijd.

Marktplaats B.v. Amsterdam is de locatie van de Apache server. Er zijn 4 DNS registraties, zoals nameserver1.marktplaats.nl, nameserver2.marktplaats.nl, en ns3.marktplaats.net. Z'n IP nummer is 91.211.73.6.

PING www. (91.211.73.6) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=1 ttl=244 113 ms
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=2 ttl=244 113 ms
64 bytes from 91.211.73.6: icmp_seq=3 ttl=244 113 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.144/113.242/113.355/0.288 ms
rtt min/avg/max/mdev = 113.144/113.242/113.355/0.288 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html