Minecraft.net www.minecraft.net

Minecraft staat gerangschikt op 1.858 in Nederland. 'Minecraft.'

1.858Rangschikking in Nederland

2.267Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's20.104.875
Maandelijkse bezoeken 5.433.750
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,58 Miljoen *
Externe links21.680
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
644Denemarken
837Verenigde Staten van Amerika
1.125Australië
1.192Canada
1.231Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen10,80%10,20%
Denemarken 6441,60%1,30%
Verenigde Staten van Amerika 83748,00%50,60%
Australië 1.1252,60%2,20%
Canada 1.1923,90%3,80%
Verenigd Koninkrijk 1.2315,80%6,00%
Azerbeidzjan 1.2950,70%1,00%
Italië 1.6132,90%3,00%
Saoedi-Arabië 1.7031,00%1,00%
Zweden 1.7221,00%1,20%
Nederland 1.8581,70%1,30%
Finland 1.9080,70%0,60%
Brazilië 2.1663,50%3,30%
België 2.4040,70%1,10%
Tsjechische Republiek 2.5640,60%0,60%
Mexico 3.4391,20%1,30%
Frankrijk 3.5372,70%2,10%
Spanje 3.6191,60%1,70%
Polen 3.8551,20%0,80%
Duitsland 4.1572,90%2,50%
Turkije 5.0350,70%0,70%
Rusland 7.6141,70%1,40%
Japan 14.0841,10%1,00%
China 29.3160,80%0,90%
Indië 58.9550,50%0,30%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Heiloo410.20%0.10%2.70
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.905 -74
Dagelijks Aantal Bezoekers141.240 -0,40%
Dagelijkse bezoekers rang1.902 -51
Dagelijks Webpagina Bekeken371.949+3,4%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.575 -237
Pagina bezoek per gebruiker3,69+3,9%

www.Minecraft.net

Wanneer we de site doorbladeren, zien we dat de pagina's gaan over Minecraft, Game, Credits, Community, Store, Buy Now, In Browser, Download, en Minecraft Classic.

InhoudDe tekenset die gebruikt wordt voor de pagina's is utf-8. Vind pagina's over: "Minecraft." Het wordt opgesomd in de 'Construction/Minecraft' categorie.

Bezoekers De geschatte 154.440 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,69 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Azerbeidzjan, Verenigd Koninkrijk, Canada, Australië, Verenigde Staten van Amerika & Denemarken. Het is vooral populair in New York, Los Angeles, San Francisco, Phoenix & Boston.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn minecraft-game.nl, minecraft-nl.nl, minecraft-server.nl, minecraft-wiki.nl.

Server
Server locatie
Amazon.com Inc.
Washington
Seattle
Verenigde Staten van Amerika
47.501, -122.358

Het wordt gehost in Amazon.com Inc (Washington, Seattle,) met een nginx/1 web-server. Z'n 4 DNS Registraties zijn ns-2028.awsdns-61.co.uk, ns-1395.awsdns-46.org, en ns-154.awsdns-19.com. Het Minecraft.net IP nummer is 23.21.111.59. De laadtijd van de website is 968 milliseconds, minder dan 71% van andere opgemeten websites.

Server setup
Cache-Control:no-cache
Cache-control:no-cache="set-cookie"
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Date:--
Server:nginx/1.2.2
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Content-Length:8716
Connection:keep-alive