Mobile.de www.mobile.de

Mobile staat gerangschikt op 293 in Nederland. 'mobile.de – Gebrauchtwagen und neue Autos – Deutschlands größter Fahrzeugmarkt.'

293Rangschikking in Nederland

643Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's248.284.575
Maandelijkse bezoeken 13.277.250
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 6,31 Miljoen *
Externe links23.850
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
32Duitsland
71Bosnië en Herzegovina
74Luxemburg
90Letland
97Azerbeidzjan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen7,30%7,60%
Duitsland 3260,40%59,10%
Bosnië en Herzegovina 710,60%0,70%
Luxemburg 740,50%0,50%
Letland 900,60%0,70%
Azerbeidzjan 972,20%3,00%
Oostenrijk 1112,80%1,90%
Tsjechische Republiek 1212,40%2,90%
Slowakije 1241,20%1,10%
Roemenië 1302,70%3,50%
Bulgarije 1350,90%0,90%
Andere landen 1690,70%0,60%
Hongarije 2201,20%1,30%
Wit-Rusland 2650,70%0,50%
Nederland 2932,10%2,10%
Polen 3453,40%3,40%
Zweden 3881,00%1,70%
Zwitserland 4390,70%0,40%
Kazachstan 5520,50%0,30%
Denemarken 5530,50%0,30%
Oekraïne 6600,70%1,00%
Griekenland 7120,70%0,50%
België 9780,50%0,20%
Rusland 1.1712,40%3,20%
Spanje 1.3321,30%0,80%
Frankrijk 1.3621,90%1,40%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Marken30.10%0.10%14.00
Leiderdorp90.20%0.50%60.00
Alphen550.10%0.10%11.00
Den Haag860.20%0.50%39.00
Amsterdam4860.30%0.20%9.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd540 -53
Dagelijks Aantal Bezoekers304.094+4,6%
Dagelijkse bezoekers rang792 -83
Dagelijks Webpagina Bekeken3.943.051+6,0%
Dagelijkse pagina bezoekers rang225 -29
Pagina bezoek per gebruiker18,15+1,4%

www.Mobile.de

Om te beginnen zijn er links met het label Händler-suche, Anbieten, Informieren, Ratgeber & Sicherheit, Tests & Vergleiche, Finanzierung & Versicherung, Fahrzeug-videos, Übersicht Gebrauchtwagen, en Mein Mobile.de.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "AUTOHANDEL VANHOO NV in Moeskroen/Mouscron," "DIDIER NV in Waregem (St.-Eloois-vijve)," "Brabant AG Industrie B.V. in Klundert," en "Autobedrijf Wim Prins in Nunspeet - ALFA ROMEO." Het wordt opgesomd in de 'Autos/Verzeichnisse und Portale' categorie.

Bezoekers De geschatte 332.514 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 18,15 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Oostenrijk, Azerbeidzjan, Letland, Luxemburg, Bosnië en Herzegovina & Duitsland. Het is vooral populair in Berlin, Munich, Hamburg, Baku & Frankfurt Am Main.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn mobile-webdesign.nl, mobile-webshop.nl, mobile-workplace.nl, mobile-works.nl zijn.

Server
Server locatie
Marktplaats B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het wordt gehost in Marktplaats B.v. Amsterdam, met een Apache web-server. Z'n 2 naam-servers zijn dns47-2.mobile.de, en dns46-2.mobile.de. Het Mobile.de IP nummer is 91.211.75.154. De laadtijd van de website is 1544 milliseconds, trager dan 45% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 112 ms.

PING www. (91.211.75.154) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (91.211.75.154): icmp_req=1 ttl=244 112 ms
64 bytes from www. (91.211.75.154): icmp_req=2 ttl=244 112 ms
64 bytes from www. (91.211.75.154): icmp_req=3 ttl=244 112 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 112.555/112.821/112.998/0.334 ms
rtt min/avg/max/mdev = 112.555/112.821/112.998/0.334 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Expires:--
Cache-Control:max-age=1800
Cache-Control:private
Set-Cookie:--
Content-Language:de-DE
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8