Neck.nl www.neck.nl

Neck staat gerangschikt op 345 in Nederland. 'neckermann.com: de online winkel voor mode, wonen en elektro. Vandaag besteld, morgen geleverd. @ neckermann.com.'

345Rangschikking in Nederland

43.070Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.228.496
Maandelijkse bezoeken 933.660
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 444.351,98 *
Externe links1.199
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
345Nederland
83.016Italië
103.951Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,70%5,60%
Nederland 34589,10%93,50%
Italië 83.0160,90%0,20%
Verenigd Koninkrijk 103.9511,40%0,70%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Veghel45.20%12.80%14.00
Roosendaal303.00%7.30%14.00
Doetinchem424.70%14.50%17.00
Geleen574.50%1.00%1.30
Leidschendam793.30%0.80%1.40
Bussum1163.30%0.60%1.00
Apeldoorn2094.00%1.00%1.40
Hengelo2563.30%0.60%1.00
Rotterdam9032.80%4.80%10.00
Amsterdam14536.30%3.90%3.40
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd36.1933.334
Dagelijks Aantal Bezoekers8.132 -13,98%
Dagelijkse bezoekers rang41.7174.846
Dagelijks Webpagina Bekeken30.758 -6,66%
Dagelijkse pagina bezoekers rang33.102541
Pagina bezoek per gebruiker5,30+9%

www.Neck.nl

Om te beginnen zijn er links met het label  dagen Recht Van Retour,  achteraf Betalen,  levering Binnen 24 Uur, Klantenservice,  , Winkelmand, € 0, 00, en Damesmode.

Bezoekers De site heeft ongeveer 8.892 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 5,30 pagina's bekijken. Verenigd Koninkrijk, Italië & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Amsterdam, Veghel, Doetinchem, Geleen & Apeldoorn.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de iso-8859-1 tekenset. Het wordt opgesomd in de 'Webwinkelen/Warenhuizen' categorie. Er is inhoud met de titel: "Neckermann.com de online winkel voor mode, wonen en elektro," "laptop online kopen, Home, Je zocht @ Neckermann.com," "pantoffels online kopen, Home, Je zocht @ Neckermann.com," en "Terugsturen & ruilen."

Links

Verwante SitesHet domein is 17 jaar en 5 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn necherman.nl, nechoortindegoffert.nl, nechushtan.net, necipguzel.nl.

Server
Server locatie
Neckermann.de Gmbh
Hessen
Frankfurt
Duitsland
50.12, 8.68

Het heeft 2 DNS registraties, ns.zeelandnet.nl, en ns2.zeelandnet.nl. Het wordt gehost in Neckermann.de Gmbh (Hessen, Frankfurt,) met een Apache web-server. Het Neck.nl IP nummer is 195.189.244.14. Een ping van de server wordt geregistreerd op 112 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1124 milliseconds.

PING www. (195.189.244.14) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (195.189.244.14): icmp_req=1 ttl=242 112 ms
64 bytes from www. (195.189.244.14): icmp_req=2 ttl=242 112 ms
64 bytes from www. (195.189.244.14): icmp_req=3 ttl=242 111 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.884/112.230/112.750/0.463 ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.884/112.230/112.750/0.463 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Expires:--
Last-Modified:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=ISO-8859-1