Nespresso.com Ga naar site >

Nespresso staat gerangschikt op 1.615 in Nederland. 'Nestlé Nespresso: The Art of Espresso, Exclusive Coffee Machines, the Premium Blends, the Accessories and Our Unique Club.'

1.615Rangschikking in Nederland

9.234Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.169.900
Maandelijkse bezoeken 1.861.650
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 885.457,83 *
Externe links10.706
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
584Luxemburg
662Zwitserland
827Oostenrijk
1.255Frankrijk
1.480Portugal

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,00%5,40%
Luxemburg 5840,90%1,80%
Zwitserland 6624,20%3,70%
Oostenrijk 8274,20%4,70%
Frankrijk 1.25518,60%15,00%
Portugal 1.4802,40%2,00%
Nederland 1.6154,60%4,70%
Noorwegen 1.8052,00%1,70%
Spanje 2.0997,20%7,00%
Denemarken 2.1241,60%1,00%
België 2.4242,20%1,60%
Duitsland 2.77010,80%10,80%
Verenigd Koninkrijk 3.0846,40%7,00%
Australië 3.1392,60%2,50%
Hongarije 4.0920,60%0,70%
Italië 4.5302,50%2,40%
Zweden 5.7190,80%1,30%
South Africa 6.7561,10%0,30%
Brazilië 7.3572,80%3,00%
Tsjechische Republiek 7.7070,60%0,30%
Canada 7.8341,60%2,50%
Taiwan 8.3650,60%0,20%
Argentinië 9.6460,50%0,50%
Griekenland 11.5730,60%0,10%
Japan 12.7212,90%4,30%
Verenigde Staten van Amerika 12.8407,50%13,30%
Mexico 13.0861,00%0,50%
Rusland 15.2802,50%1,60%
China 113.3720,60%0,20%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam21470.80%0.80%5.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.760732
Dagelijks Aantal Bezoekers35.096 -12,04%
Dagelijkse bezoekers rang9.023860
Dagelijks Webpagina Bekeken149.290 -11,07%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.655475
Pagina bezoek per gebruiker5,98+1%

www.Nespresso.com

Wanneer we een kijkje nemen naar de site, zijn er links naar -------------------------, A World Of Services, Business Enquiries, Coffee Culture, New Citiz Coffee Machines, 5 New Grands Crus, New Coffee, The Nespresso Experts, en The 16 Grands Crus.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Vind pagina's over: "Nespresso Recepten," "Nestlé Nespresso The Art of Espresso, Exclusive Coffee Machines," "Nestlé Nespresso Grand Cru koffievariëteiten, stijlvolle," en "Descaling Instructions Entkalkungsanlei Tung Instructions De."

Bezoekers De geschatte 38.376 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 5,98 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Nederland, Portugal, Frankrijk, Oostenrijk, Zwitserland & Luxemburg. Het is vooral populair in Paris, London, Munich, Vienna & Moscow.

Links

Verwante SitesHet ging live op 01-02-1999, waardoor het nu 14 jaar, 10 maanden oud is. Sites die gelijkaardig klinken zijn nespg.nl, nesplaza.nl, nespoli.nl, nespresso-pro.nl.

Server
Server locatie
Akamai Technologies Inc.
Massachusetts
Cambridge
Verenigde Staten van Amerika
42.3933, -71.1333

Het wordt gehost in Akamai Technologies Inc (Massachusetts, Cambridge,) met een Apache web-server. ns1.nespresso.com, en ns2.nespresso.com zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n IP nummer is 184.30.7.215. De laadtijd van de website is 1370 milliseconds, trager dan 52% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 50.6 ms.

PING e1891.dscb.akamaiedge.net (23.56.119.215) 56(84) bytes of data.
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=1 ttl=57 50.6 ms
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=2 ttl=57 42.0 ms
64 bytes from a23-56-119-215.deploy.akamaitechnologies.com (23.56.119.215): icmp_seq=3 ttl=57 41.2 ms
--- e1891.dscb.akamaiedge.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.261/44.651/50.667/4.268 ms
rtt min/avg/max/mdev = 41.261/44.651/50.667/4.268 ms
Server setup
Server:Apache
X-Served-By:CH/Bu/003
Expires:--
Cache-Control:no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Pragma:no-cache
Content-Type:text/html; charset=UTF-8
Date:--
Content-Length:23017
Connection:keep-alive
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--