Nhd.nl www.nhd.nl

Nhd staat gerangschikt op 95 in Nederland. 'Noordhollands Dagblad.'

95Rangschikking in Nederland

15.151Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's11.636.352
Maandelijkse bezoeken 3.144.960
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,49 Miljoen *
Externe links9.242
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
95Nederland
5.535Griekenland
10.275België
24.824Duitsland
103.117Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,60%0,80%
Nederland 9591,80%93,20%
Griekenland 5.5351,30%1,80%
België 10.2751,10%0,40%
Duitsland 24.8242,40%2,50%
Verenigd Koninkrijk 103.1170,60%0,20%
Verenigde Staten van Amerika 136.6561,30%1,10%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Boxmeer22.70%3.40%4.50
Smilde22.60%5.20%7.00
Heemskerk63.40%18.10%19.00
Oudkarspel93.50%1.00%1.00
Weert102.60%1.70%2.30
Osdorp121.10%5.60%18.00
Norg152.80%2.00%2.60
Roden183.10%1.90%2.20
Hoogeveen183.20%3.00%3.40
Leiden275.70%3.90%2.50
Leiderdorp291.10%0.70%2.20
Bussum372.10%1.20%2.10
Groningen386.30%4.90%2.80
Alphen422.10%2.40%4.10
Papendrecht422.30%1.30%2.10
Zoetermeer433.60%6.50%6.50
Sneek520.70%0.40%2.20
Nieuwegein531.60%3.70%8.00
Purmerend621.10%0.60%2.10
Haarlem713.20%3.70%4.30
Arnhem912.40%1.50%2.30
Hilversum1280.80%0.90%4.00
Maastricht1311.00%0.40%1.50
Amstelveen2570.70%1.10%5.00
Almere4510.70%0.20%1.20
Den Haag5221.20%0.70%2.00
Breda5580.60%0.20%1.00
Amsterdam6134.20%2.60%2.30
Utrecht9920.80%0.30%1.50
Rotterdam15500.80%0.30%1.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd12.732 -1.781
Dagelijks Aantal Bezoekers25.466+4%
Dagelijkse bezoekers rang12.547 -1.218
Dagelijks Webpagina Bekeken59.716+19%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.943 -4.531
Pagina bezoek per gebruiker3,28+15%

www.Nhd.nl

Om te beginnen zijn er links met het label Abonneer Je, Stad & Streek, Algemeen, Sport, Foto's, Extra, Spelletjes, Vandaag.nl, en Lezersacties.

Bezoekers 27.846 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,28 pagina's. Populair in Groningen, Leiden, Amsterdam, Zoetermeer & Oudkarspel. Het merendeel van bezoekers komt uit Verenigde Staten van Amerika, Verenigd Koninkrijk, Duitsland, België, Griekenland & Nederland.

InhoudEr is inhoud met de titel: "Noordhollands Dagblad, Home," "Contact - nhd Pluslidmaatschap," "Voorwaarden PLUS lidmaatschap - nhd Pluslidmaatschap," en "nhd Pluslidmaatschap." Z'n opgesomde categorieën zijn 'Gemeenten/Leiden' & 'Gemeenten/Haarlem.' Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn nhcomputers.nl, nhconsultancy.nl, nhcr.nl, nhcreative.nl. Het domein is 12 jaar en 3 maanden oud.

Server
Server locatie
Ipv4 Network For Customer Vips
Ede
Nederland
52.03, 5.67

Het wordt gehost in Ipv4 Network For Customer Vips Ede, met een Apache-Coyote/1 web-server. Het Nhd.nl IP adres is 213.136.31.225. De server is sneller dan 71% van opgemeten websites op 2043 milliseconds. Het resultaat van 118 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Z'n 2 naam-servers zijn ns0.telegraaf.net, en ns1.telegraaf.net.

PING www. (213.136.31.225) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=1 ttl=246 118 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=2 ttl=246 118 ms
64 bytes from ndcdagbladen.bip.bit.nl (213.136.31.225): icmp_seq=3 ttl=246 118 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.148/118.324/118.414/0.416 ms
rtt min/avg/max/mdev = 118.148/118.324/118.414/0.416 ms
Server setup
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
X-CookieMagic: - / - GET
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
X-Varnish:781947059 781946127
Age:42
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive
P3P:--
X-Served-By:170
X-Backend:hdc2
X-Cache:HIT
X-Cache-Hits:2
Set-Cookie:--