Odnoklassniki.ru www.odnoklassniki.ru

Odnoklassniki staat gerangschikt op 907 in Nederland. 'Одноклассники.'

907Rangschikking in Nederland

66Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's908.395.425
Maandelijkse bezoeken 124.267.500
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 59,07 Miljoen *
Externe links63.321
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
3Moldavië
4Armenië
4Georgië
5Oezbekistan
6Azerbeidzjan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,80%5,10%
Moldavië 30,60%1,00%
Armenië 41,00%2,20%
Georgië 41,00%1,70%
Oezbekistan 51,00%2,10%
Azerbeidzjan 63,30%6,20%
Rusland 764,60%63,70%
Kazachstan 85,00%3,30%
Oekraïne 97,70%7,20%
Wit-Rusland 112,80%2,10%
Letland 130,60%0,70%
Israël 450,50%0,40%
Duitsland 1332,50%2,00%
Italië 2890,60%0,60%
Canada 3710,50%0,30%
Verenigde Staten van Amerika 6762,50%1,50%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd66 -4
Dagelijks Aantal Bezoekers2.854.760+0,8%
Dagelijkse bezoekers rang70 -1
Dagelijks Webpagina Bekeken13.187.016+34,1%
Dagelijkse pagina bezoekers rang71 -25
Pagina bezoek per gebruiker6,48+33,1%

www.Odnoklassniki.ru

Om te beginnen zijn er links met het label Одноклассники, Все проекты , українська, Мобильная версия, Социальная коммерция, en Регламент.

Bezoekers De site heeft ongeveer 3.121.560 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 6,48 pagina's bekijken. Rusland, Azerbeidzjan, Oezbekistan, Georgië, Armenië, Moldavië is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Moscow, Saint Petersburg, Baku, Krasnodar & Novosibirsk.

InhoudEr is inhoud met de titel: "?????????????," ""?????????????.Ru" ????????????????," "??????????? API - ?????????????.ru," en "Odnoklassniki.ru Third Party Platform - Odnoklassniki.ru - Confluence." De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset.

Links

Verwante SitesHet domein is 11 jaar en 11 maanden oud. Sites die gelijkaardig klinken zijn odmmedia.nl, odn.nl, odnl.nl, odnn.nl.

Server
Server locatie
Odnoklassniki Co Ltd
Moscow
Rusland
55.75, 37.58

Z'n IP nummer is 217.20.147.94. Het wordt gehost in Odnoklassniki Co Ltd Moscow, met een Apache-Coyote/1 web-server. Een ping van de server wordt geregistreerd op 170 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 1334 milliseconds.

Er zijn 4 DNS registraties, zoals ns2.odnoklassniki.ru, ns1.odnoklassniki.ru, en ns3.odnoklassniki.ru.

PING www. (217.20.147.94) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ip94.147. (217.20.147.94): icmp_req=1 ttl=51 170 ms
64 bytes from ip94.147. (217.20.147.94): icmp_req=2 ttl=51 161 ms
64 bytes from ip94.147. (217.20.147.94): icmp_req=3 ttl=51 160 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 160.189/163.946/170.187/4.455 ms
rtt min/avg/max/mdev = 160.189/163.946/170.187/4.455 ms
Server setup
Server:Apache-Coyote/1.1
Cache-Control:no-cache
Cache-Control:no-store
Pragma:no-cache
Expires:--
Rendered-Blocks:HtmlPage
X-ScT:true
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Transfer-Encoding:chunked
Vary:Accept-Encoding
Date:--