Oron.com www.oron.com

Oron staat gerangschikt op 9.515 in Nederland. 'Welcome to Oron.com.'

9.515Rangschikking in Nederland

3.872Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's2.116.800
Maandelijkse bezoeken 1.512.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 719.289,71 *
Externe links22.558
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
2.639Koeweit
3.861Chili
4.108Egypte
4.409Indonesië
4.942Algerije

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen11,70%10,60%
Koeweit 2.6390,90%0,90%
Chili 3.8610,80%2,60%
Egypte 4.1081,60%1,40%
Indonesië 4.4093,90%3,80%
Algerije 4.9420,90%1,00%
Bangladesh 4.9751,40%1,00%
Saoedi-Arabië 6.5181,30%1,10%
Peru 7.0460,60%0,60%
Oostenrijk 7.3921,30%1,10%
Zwitserland 7.6131,00%1,10%
Slowakije 7.9330,50%0,40%
Tsjechische Republiek 8.0700,90%1,00%
Turkije 8.5022,10%1,90%
Venezuela 8.5120,60%0,50%
Thailand 8.5561,80%1,50%
Ierland 8.6950,50%0,50%
Portugal 8.7220,90%0,70%
Colombia 8.8720,60%0,70%
Duitsland 9.0496,70%6,50%
Nederland 9.5152,00%1,70%
Italië 10.1142,30%1,90%
Pakistan 10.4141,80%2,50%
Griekenland 10.6050,80%0,70%
België 10.6350,90%0,80%
Canada 10.7272,50%2,50%
Maleisië 10.8390,90%0,80%
Vietnam 11.6090,60%0,50%
Taiwan 11.6120,70%0,50%
Argentinië 11.8750,80%0,70%
Spanje 12.1302,50%2,70%
Polen 12.3031,60%2,30%
Verenigd Koninkrijk 12.5843,30%3,70%
Brazilië 13.3103,00%2,90%
Japan 13.5275,30%5,90%
Australië 13.5551,30%1,40%
Frankrijk 14.2583,60%3,10%
Roemenië 15.3870,50%0,60%
Zweden 15.5410,70%0,50%
Oekraïne 15.6920,60%0,80%
Mexico 16.2111,30%1,10%
South Africa 17.5750,60%0,50%
Verenigde Staten van Amerika 21.08410,20%9,00%
Indië 22.9356,00%6,10%
Rusland 26.8602,60%2,20%
China 29.6453,20%6,20%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.2542.295
Dagelijks Aantal Bezoekers94.802 -64,73%
Dagelijkse bezoekers rang2.9441.994
Dagelijks Webpagina Bekeken174.647 -76,57%
Dagelijkse pagina bezoekers rang5.6434.387
Pagina bezoek per gebruiker2,58 -33,51%

www.Oron.com

InhoudEr is inhoud met de titel: "Welcome to Oron.com," "Download Blaze HDTV Player Multilingual Cracked CORE rar," "Download ??????????????????," en "Download btaw kat rar."

Bezoekers 103.662 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,58 pagina's. Populair in Jakarta, Moscow, Bangkok, New York & Bombay. Het merendeel van bezoekers komt uit Bangladesh, Algerije, Indonesië, Egypte, Chili & Koeweit.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn oromar.com, oromar.nl, orome.nl, oromtitti.nl zijn. Het domein is 12 jaar en 6 maanden oud.

Server
Server locatie
Root Sa
Luxembourg
Luxemburg
49.61, 6.13

Er zijn 4 DNS registraties, zoals ns1.eurodns.com, ns2.eurodns.com, en ns3.eurodns.com. Z'n plaatselijke IP adres is 212.117.180.69. De server is trager dan 79% van opgemeten websites, op 811 milliseconds. Het resultaat van 109 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Z'n web-server bevindt zich in Root Sa Luxembourg.

PING (212.117.180.69) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ip-212-117-180-69.as5577.net (212.117.180.69): icmp_seq=1 ttl=53 109 ms
64 bytes from ip-212-117-180-69.as5577.net (212.117.180.69): icmp_seq=2 ttl=53 109 ms
64 bytes from ip-212-117-180-69.as5577.net (212.117.180.69): icmp_seq=3 ttl=53 109 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.535/109.561/109.582/0.270 ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.535/109.561/109.582/0.270 ms