Pixlr.com Ga naar site >>

Pixlr staat gerangschikt op 1.587 in Nederland. 'Photo editor online - Pixlr.com edit image.'

1.587Rangschikking in Nederland

2.006Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's15.834.798
Maandelijkse bezoeken 9.714.600
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 4,61 Miljoen *
Externe links27.365
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
698Filippijnen
766Indië
785Mexico
920Argentinië
972Singapore

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen14,40%13,50%
Filippijnen 6981,30%1,50%
Indië 76615,90%15,40%
Mexico 7853,90%3,50%
Argentinië 9201,50%1,40%
Singapore 9721,00%1,00%
Indonesië 1.0032,20%2,30%
Canada 1.0533,00%3,30%
Brazilië 1.0954,50%5,20%
Chili 1.1050,50%0,70%
Ierland 1.1400,60%0,40%
Verenigd Koninkrijk 1.1764,40%4,40%
South Africa 1.1860,90%1,10%
Griekenland 1.2031,00%0,90%
Maleisië 1.2161,00%0,90%
Azerbeidzjan 1.2760,60%0,50%
Venezuela 1.4140,70%0,50%
Australië 1.4501,40%1,40%
Nederland 1.5871,40%1,20%
Turkije 1.6231,50%1,90%
Pakistan 1.6821,20%1,10%
Verenigde Staten van Amerika 1.69216,80%19,50%
Tsjechische Republiek 1.7200,60%0,60%
Italië 1.8132,00%1,60%
Zweden 1.8760,80%0,60%
Rusland 2.3223,60%3,20%
Frankrijk 2.3422,80%2,50%
Spanje 2.5371,80%1,40%
Oekraïne 2.8110,50%0,40%
Duitsland 3.0612,80%2,50%
Polen 3.1711,00%0,80%
Thailand 3.8030,60%0,50%
Japan 4.3402,60%2,60%
China 16.9020,80%1,60%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Oudenbosch240.20%0.10%1.00
Hoogvliet290.10%0.10%1.60
Maastricht870.10%0.10%1.40
Amstelveen3830.10%0.10%1.00
Haarlem5770.10%0.10%1.60
Utrecht7080.10%0.10%1.60
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.686 -183
Dagelijks Aantal Bezoekers204.370+8,1%
Dagelijkse bezoekers rang1.266 -176
Dagelijks Webpagina Bekeken236.313+4,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang4.104 -376
Pagina bezoek per gebruiker1,62 -3,57%

www.Pixlr.com

Indien we de site bekijken, zien we links naar pagina's op Pixlr Editor, Pixlr Express, Pixlr-o-matic, en Pixlr Grabber.

Bezoekers De geschatte 223.470 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 1,62 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Indonesië, Singapore, Argentinië, Mexico, Indië & Filippijnen. Het is vooral populair in Delhi, Los Angeles, Bangalore, Hyderabad & Mexico City.

InhoudEr is inhoud met de titel: "Photo editor online - Pixlr.com edit image," "Photo editor online / free image editing direct in your browser," "Pixlr blog," en "Grabber." Utf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Het wordt opgesomd in de 'Graphics/Image Editing' categorie.

Links

Verwante SitesHet ging live op 04-01-2006, waardoor het nu 7 jaar, 11 maanden oud is. Gelijkaardige websites zijn pixled.nl, pixlife.nl, pixlip.nl, pixlmedia.nl.

Server
Server locatie
Linode
New Jersey
Verenigde Staten van Amerika
37.300275, -93.339844

Het Pixlr.com IP nummer is 96.126.119.60. Het wordt gehost in Linode New Jersey, met een nginx/1 web-server. De omgeving van de programmeertaal is Phusion Passenger (mod_rails/mod_rack) 3.0.9. De laadtijd van de website is 1199 milliseconds, trager dan 60% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 26.0 ms.

ns4.linode.com, ns2.linode.com, en ns1.linode.com zijn sommige van z'n 5 Naam-servers.

PING www. (96.126.119.60) 56(84) bytes of data.
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=1 ttl=53 26.0 ms
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=2 ttl=53 26.5 ms
64 bytes from nb-96-126-119-60.dallas.nodebalancer.linode.com (96.126.119.60): icmp_seq=3 ttl=53 26.3 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.094/26.345/26.577/0.197 ms
rtt min/avg/max/mdev = 26.094/26.345/26.577/0.197 ms
Server setup
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:close
Status:200
X-Powered-By:Phusion Passenger (mod_rails/mod_rack) 3.0.9
X-UA-Compatible:IE=Edge,chrome=1
ETag:"fb07d37fab3f752ae74cfb063d3bc317"
Cache-Control:max-age=0, private, must-revalidate
Set-Cookie:--
X-Request-Id:7c1a703aa591c99317c9f5203b0bf4ab
X-Runtime:0.013299
Date:--
X-Rack-Cache:miss
Server:nginx/1.0.6 + Phusion Passenger 3.0.9 (mod_rails/mod_rack)
P3P:--
Set-Cookie:--
Cache-control:private