Rabobank.nl www.rabobank.nl

Rabobank staat gerangschikt op 15 in Nederland. 'Rabobank - Particulieren.'

15Rangschikking in Nederland

2.463Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's74.366.019
Maandelijkse bezoeken 13.046.670
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 6,20 Miljoen *
Externe links13.942
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
15Nederland
1.659België
17.531Brazilië
23.783Duitsland
25.298Frankrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,60%2,80%
Nederland 1593,30%93,40%
België 1.6590,90%1,50%
Brazilië 17.5310,50%0,20%
Duitsland 23.7830,60%0,40%
Frankrijk 25.2980,50%0,20%
China 31.2080,70%0,80%
Verenigde Staten van Amerika 48.4150,80%0,80%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Borne30.30%0.30%7.00
Beilen30.20%0.50%12.00
Rijssen40.50%1.10%11.00
Smilde40.60%0.70%6.00
Bunschoten40.60%1.30%12.00
Dreumel40.80%1.00%7.00
Berg En Dal50.30%0.50%11.00
Kreileroord50.50%0.10%1.00
Rossum50.40%0.60%7.00
Klaaswaal60.40%0.10%1.50
Steenbergen60.20%0.30%7.00
Ridderkerk60.50%0.50%4.90
Sprundel60.20%0.20%5.00
Lisse60.30%0.80%14.00
Geertruidenberg60.20%0.20%7.00
Doetinchem71.00%1.70%10.00
Voerendaal70.50%1.10%11.00
Wormerveer70.30%0.60%11.00
Bakhuizen70.30%0.40%8.00
Wezep70.30%0.40%9.00
Scherpenzeel80.40%0.30%3.90
Zandvoort80.30%0.30%6.00
Lieren80.70%0.70%6.00
Drunen90.20%0.50%13.00
Nuenen100.30%0.50%8.00
Poortugaal100.20%0.20%4.00
Goirle100.80%0.30%1.90
Westerhoven100.20%0.00%1.00
Koudekerk Aan Den Rijn110.40%0.50%6.00
Avenhorn110.20%0.40%10.00
Bois-le-duc110.20%0.10%3.00
Hoevelaken110.20%0.50%13.00
Witteveen110.20%0.20%5.00
Oosterhout120.40%1.10%14.00
Oegstgeest120.60%0.30%2.40
Westerland120.20%0.40%13.00
Blaricum120.60%1.40%12.00
Roosendaal130.40%0.60%8.00
Utrecht133.80%3.40%5.00
Munstergeleen130.30%0.10%1.00
Amstelveen131.60%1.90%6.70
De Bilt140.60%0.50%4.50
Harderwijk140.40%0.50%8.00
Middelburg150.20%0.30%7.00
Heerenveen150.30%0.60%12.00
Medemblik150.30%0.40%9.00
Groningen162.80%2.50%5.00
Oldenzaal160.30%0.60%11.00
Lelystad170.30%0.10%2.30
Deurne170.30%0.20%4.00
Raamsdonkveer170.30%0.30%8.00
Huizen170.50%0.70%8.00
Zwolle181.10%1.70%8.00
Valkenswaard180.40%0.10%1.80
Breda181.40%0.80%3.10
Maastricht190.60%0.80%8.00
Barendrecht190.60%0.80%7.00
Katwijk200.30%0.10%1.50
Erm200.30%0.30%7.00
Zuid-scharwoude210.30%0.40%7.00
Weert210.30%0.30%5.00
Bovenkarspel220.20%0.10%2.00
Waalre220.30%0.30%6.00
Baarn220.20%0.30%11.00
Hengelo220.90%0.80%5.40
Coevorden220.40%0.60%8.00
Amsterdam2210.40%8.30%4.40
Zeist220.30%0.30%5.00
Almere231.00%1.40%8.00
Rijswijk230.20%0.30%8.00
Dokkum230.20%0.30%8.00
Duiven240.90%0.20%1.50
Rockanje240.20%0.20%5.00
Haarlemmermeer250.30%0.10%2.30
Rodenrijs250.30%0.40%8.00
Delft261.40%1.00%3.90
Emmen280.20%0.20%6.00
Amersfoort280.90%1.30%8.00
Schijndel280.30%0.10%2.00
Amerongen290.20%0.20%5.00
Franeker290.50%0.20%2.40
Den Haag291.60%1.70%5.70
Maarn290.20%0.10%4.00
Purmerend300.50%0.30%4.10
Leeuwarden300.60%1.00%10.00
Kampen300.40%0.30%5.00
Roermond300.30%0.30%7.00
Meeden310.30%0.20%5.00
Rotterdam312.70%2.70%5.60
Elst320.40%0.10%1.80
Hillegom320.30%0.40%8.00
Oss320.50%0.20%2.80
Ede330.20%0.20%4.00
Heerhugowaard330.20%0.40%12.00
Leiden331.00%0.80%4.60
Nijmegen350.70%0.60%4.30
Roden360.30%0.50%11.00
Eindhoven401.60%1.50%5.10
Hoorn400.30%0.30%5.00
Zoetermeer400.90%1.50%9.00
Zutphen410.40%0.40%5.00
Maassluis420.30%0.10%1.00
Bussum430.30%0.40%7.00
Alkmaar470.50%0.40%5.00
Leidschendam490.20%0.20%6.00
Ijsselstein500.40%0.40%6.00
Hoogland530.20%0.10%1.50
Almelo540.30%0.30%5.00
Arnhem541.00%0.30%2.00
Papendrecht540.30%0.40%8.00
Sittard560.20%0.10%3.00
Veldhoven580.40%0.30%4.10
Voorburg590.20%0.00%1.20
Houten610.20%0.20%4.00
Alphen650.50%0.20%2.50
Oirsbeek650.20%0.00%1.00
Wijchen660.20%0.20%5.00
Dordrecht670.40%0.40%5.00
Hilversum690.30%0.40%7.00
Enschede740.40%0.30%5.00
Haarlem750.70%0.80%6.00
Tilburg800.50%0.60%7.00
Nieuwegein810.30%0.20%4.00
Den Bosch850.50%0.10%1.60
Bergen Op Zoom980.20%0.10%2.00
Beuningen1040.20%0.20%6.00
Apeldoorn1190.40%0.20%3.70
Bilthoven1400.10%0.00%1.70
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.070150
Dagelijks Aantal Bezoekers115.132 -7,69%
Dagelijkse bezoekers rang2.345108
Dagelijks Webpagina Bekeken490.481 -14,34%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.930227
Pagina bezoek per gebruiker5,96 -7,17%

www.Rabobank.nl

Wanneer we een kijkje nemen naar de site, zijn er links naar Spring Naar Content Gedeelte, Particulieren, Bedrijven, Private Banking, Klant Worden, Vestigingen, Vacatures, Over Rabobank, en Sponsoring.

Bezoekers 125.892 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,96 pagina's. Het merendeel van bezoekers komt uit China, Frankrijk, Duitsland, Brazilië, België & Nederland. Populair in Amsterdam, Utrecht, Groningen, Rotterdam & Den Haag.

InhoudVind pagina's over: "Rabobank - Particulieren," "Rabobank - Bedrijven," "Rabobank - Uw hypotheekadviseur voor een hypotheek die bij u past," en "Rabobank - Rabobank Peelland Zuid – Uw Rabobank in Deurne." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Het wordt opgesomd in de 'Financieel/Banken' categorie.

Links

Verwante SitesHet domein is 19 jaar en 0 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn rabobank.be, rabobank.com, rabobank.fm, rabobank.jobs.

Server
Server locatie
Rabofacet B.v.
Zeist
Nederland
52.1, 5.23

Het heeft 8 Naam-servers, waaronder dns03.rabobank.nl, dns04.rabobank.nl, en dns05.rabobank.nl. Het wordt gehost in Rabofacet B.v. Zeist, met een Apache web-server. De server is sneller dan 75% van opgemeten websites, op 901 milliseconds.

Z'n plaatselijke IP adres is 145.72.70.20.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Pragma:no-cache
Cache-Control:no-cache, no-store, must-revalidate
Expires:--
Content-Length:19142
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Connection:close
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Content-Language:en-US
Set-Cookie:--