Relatieplanet.nl Ga naar site >>

Relatieplanet staat gerangschikt op 711 in Nederland. 'Relatieplanet Dating: daten voor singles op zoek naar een serieuze relatie, date of vriendschap.'

711Rangschikking in Nederland

61.525Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.012.280
Maandelijkse bezoeken 491.400
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 234.043,71 *
Externe links1.077
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
711Nederland
2.743België
60.338Italië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,90%0,50%
Nederland 71178,10%87,40%
België 2.74317,40%11,30%
Italië 60.3381,70%0,80%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Waalre226.10%4.30%7.00
Bussum427.30%13.20%19.00
Doetinchem506.90%23.80%36.00
Hengelo1627.00%1.40%2.00
Groningen2359.20%6.30%7.00
Utrecht6554.30%4.40%11.00
Amsterdam16318.00%8.40%11.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd51.7022.230
Dagelijks Aantal Bezoekers4.751 -4,13%
Dagelijkse bezoekers rang71.424 -261
Dagelijks Webpagina Bekeken40.361 -24,25%
Dagelijkse pagina bezoekers rang25.1485.044
Pagina bezoek per gebruiker11,90 -20,99%

www.Relatieplanet.nl

Om te beginnen zijn er links met het label  , Kan Je Hier Klikken, Werkwijze, Inschrijven, Magazine, Feest, en Reizen.

InhoudUtf-8 is de tekenset die wordt gebruikt op de pagina's. Er is inhoud met de titel: "Relatieplanet Dating daten voor singles op zoek naar een serieuze," "Relatieplanet Dating voor singles op zoek naar een serieuze," "Relatieplanet Datingcommunity," en "Relatieplanet Dating Community - Voor singles op zoek naar een." Het wordt opgesomd in de 'Dating/Advertenties' categorie.

Bezoekers De site heeft ongeveer 5.195 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 11,90 pagina's bekijken. Italië, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen. Het is vooral populair in Groningen, Amsterdam, Bussum, Hengelo & Doetinchem.

Links

Verwante SitesHet ging live op 12-12-2000, waardoor het nu 13 jaar, 0 maanden oud is. Andere gelijkaardige klinkende sites zijn relatieplaneet.nl, relatieplaner.nl, relatieplanet.be, relatieplanet.com zijn.

Server
Server locatie
De Telegraaf
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Het wordt gehost in De Telegraaf Amsterdam, met een nginx web-server. ns1.telegraaf.net, en ns0.telegraaf.net zijn z'n DNS Naam-servers. Z'n plaatselijke IP adres is 217.196.41.194. Een ping van de server wordt geregistreerd op 104 ms, en de gemiddelde laadtijd van de pagina is 716 milliseconds.

PING www. (217.196.41.194) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (217.196.41.194): icmp_seq=1 ttl=53 104 ms
64 bytes from www. (217.196.41.194): icmp_seq=2 ttl=53 103 ms
64 bytes from www. (217.196.41.194): icmp_seq=3 ttl=53 104 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/104.650/104.984/0.601 ms
rtt min/avg/max/mdev = 103.984/104.650/104.984/0.601 ms
Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Connection:keep-alive
P3P:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:no-cache, no-store
Expires:--
Pragma:no-cache
Content-Language:nl
Set-Cookie:--
X-Cacheable:NO:Not Cacheable
Content-Length:49678
X-Varnish:1078015316
Age:0
Via:1.1 varnish
X-Served-By:rp-proxy4
X-Cache:MISS