Rojadirecta.es www.rojadirecta.es

Rojadirecta staat gerangschikt op 15.088 in Nederland. 'ROJADIRECTA.'

15.088Rangschikking in Nederland

25.428Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's3.215.835
Maandelijkse bezoeken 784.350
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 373.351,11 *
Externe links15.553
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
494Panama
551El Salvador
1.046Uruguay
1.456Spanje
1.579Guatemala

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen7,90%9,50%
Panama 4942,10%2,50%
El Salvador 5512,30%1,20%
Uruguay 1.0461,30%0,80%
Spanje 1.45627,60%23,30%
Guatemala 1.5790,90%0,80%
Peru 2.3552,80%2,00%
Argentinië 2.6754,70%4,90%
Chili 3.4632,50%0,80%
Colombia 4.2662,70%1,10%
Italië 4.6776,80%5,00%
Tunesië 4.8370,50%0,60%
Marokko 5.3030,60%1,10%
Venezuela 6.6471,10%0,70%
Filippijnen 7.9281,70%2,40%
Pakistan 9.8372,30%5,40%
Mexico 10.3523,50%1,60%
Griekenland 10.6231,10%0,90%
Roemenië 10.9401,00%1,30%
Frankrijk 12.7845,30%4,70%
China 19.4867,00%12,70%
Verenigde Staten van Amerika 23.90311,00%13,40%
Indonesië 48.5140,80%0,20%
Canada 61.9910,60%0,40%
Verenigd Koninkrijk 62.9321,00%1,00%
Indië 140.3470,90%1,70%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd21.3684.102
Dagelijks Aantal Bezoekers14.552 -24,17%
Dagelijkse bezoekers rang22.3544.613
Dagelijks Webpagina Bekeken40.361 -19,93%
Dagelijkse pagina bezoekers rang25.1943.896
Pagina bezoek per gebruiker3,89+6%

www.Rojadirecta.es

Om te beginnen zien we links naar pagina's over Novatos, Beginner, Tutorialestutorials, Descargar Programas, Download Software, English, Español, Verwatch, en Bet365.

Bezoekers 15.912 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,89 pagina's. Populair in Barcelona, Madrid, Greenville-Spartenburg, Paris & Santa Fe. Het merendeel van bezoekers komt uit Peru, Guatemala, Spanje, Uruguay, El Salvador & Panama.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de iso-8859-1 tekenset. Bekijk pagina's over: "Rojadirecta," "Copa Mundial Femenina de la FIFA - Grupo C Estados Unidos - RDP," "FUTBOL Liga BBVA 2010-11 (Jornada 35) - FC BARCELONA - RCD," en "Mundial sub 17 Mejico 2011 Grupo A Mejico vs Corea del Norte (19."

Links

Verwante SitesAndere verwante sites zijn rojaalplant.nl, rojaan.nl, rojabe.nl, rojac.nl.

Server
Server locatie
Weservit Dedicated Servers Ip Space
Geffen
Nederland
51.73, 5.47

Er zijn 4 DNS registraties, zoals dns3.easydns.org, ns0.xtremeweb.de, en dns2.easydns.net. Z'n IP nummer is 176.56.229.51. De server is trager dan 52% van opgemeten websites, op 1366 milliseconds. Het resultaat van 34.5 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Weservit Dedicated Servers Ip Space Geffen is de locatie van de Apache server.

PING (67.212.67.250) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 67.212.67.250: icmp_req=1 ttl=54 34.5 ms
64 bytes from 67.212.67.250: icmp_req=2 ttl=54 33.8 ms
64 bytes from 67.212.67.250: icmp_req=3 ttl=54 33.7 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 33.789/34.056/34.511/0.386 ms
rtt min/avg/max/mdev = 33.789/34.056/34.511/0.386 ms
Server setup
Accept-Ranges:bytes
Content-Type:text/html
Date:--
ETag:"21dc3-9dae-4cbab3c0a5980"
Last-Modified:--
Server:Apache
Vary:Accept-Encoding
Content-Length:40366
Age:59
X-Cache:HIT from rojadirecta05.localdomain
X-Cache-Lookup:HIT from rojadirecta05.localdomain:80
Via:1.0 rojadirecta05.localdomain:80 (squid/2.6.STABLE23)
Connection:close