Skype.com Ga naar site >>

Skype staat gerangschikt op 244 in Nederland. 'Free Skype internet calls and cheap calls to phones online - Skype.'

244Rangschikking in Nederland

182Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's180.436.410
Maandelijkse bezoeken 49.707.000
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 23,62 Miljoen *
Externe links188.070
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
53Soedan
54Algerije
113Pakistan
116Bangladesh
121Azerbeidzjan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen16,70%16,00%
Soedan 530,60%0,70%
Algerije 542,10%1,30%
Pakistan 1132,20%1,80%
Bangladesh 1160,80%0,70%
Azerbeidzjan 1210,70%0,80%
Nigeria 1211,00%1,00%
Rusland 1297,60%7,10%
België 1310,90%1,10%
Saoedi-Arabië 1351,60%1,60%
Colombia 1450,90%0,80%
Oekraïne 1511,20%1,00%
South Africa 1670,90%0,90%
Egypte 1721,10%1,00%
Italië 1753,10%3,00%
Kazachstan 1750,50%0,50%
Australië 1791,50%1,70%
Filippijnen 1830,80%0,70%
Zweden 1850,80%0,80%
Korea 1872,40%1,90%
Indië 2068,50%8,10%
Verenigd Koninkrijk 2153,50%3,80%
Oostenrijk 2330,50%0,50%
Mexico 2381,80%2,00%
Noorwegen 2400,50%0,40%
Canada 2421,90%2,00%
Nederland 2440,90%1,10%
Brazilië 2532,90%3,00%
Argentinië 2780,80%0,80%
Griekenland 2790,60%0,70%
Spanje 2902,00%2,20%
Verenigde Staten van Amerika 29914,10%16,10%
Maleisië 3010,50%0,60%
Thailand 3190,70%0,80%
Frankrijk 3312,70%2,30%
Duitsland 3493,40%3,10%
Taiwan 3550,70%0,60%
Indonesië 3980,80%0,90%
Japan 4413,80%4,60%
Polen 4451,10%1,00%
Turkije 4930,80%0,90%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam3700.10%0.10%3.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd18211
Dagelijks Aantal Bezoekers1.140.620 -14,63%
Dagelijkse bezoekers rang18218
Dagelijks Webpagina Bekeken2.924.280 -9,04%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2967
Pagina bezoek per gebruiker3,59+6,5%

www.Skype.com

Om te beginnen heeft Skype links naar pagina's zoals, Special Offers, Buy Credit, Features, Skype-to-skype, Phones And Mobiles, en Conference Calls.

Bezoekers Gemiddeld worden er 3,59 pagina's bekeken door een geschatte 1.247.220 dagelijkse bezoekers. Vooral populair in Moscow, New York, Delhi, Los Angeles & Tokyo. De meeste bezoekers komen uit Nigeria, Azerbeidzjan, Bangladesh, Pakistan, Algerije & Soedan.

InhoudZ'n opgesomde categorieën zijn 'Services/VoIP' & 'Networking/VoIP.' Het heeft inhoud betreffende: "Skype Shop - Home," "Gratis internetbellen en voordelig telefoonnummers bellen - Skype," "Nederlandse vertaling voor 1.0.0.29 / Dutch Translation - Skype," en "Skype Shop - Headsets." De tekst wordt geëncodeerd met de utf-8 tekenset.

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn skype-kit.nl, skype-select.com, skype-select.nl, skype-therapy.nl. Het domein is 10 jaar en 8 maanden oud.

Server
Server locatie
Skype
Tallinn
Estland
59.43, 24.73

Er zijn 6 DNS registraties, zoals ns2.skype.net, ns5.skype.net, en auth1.dns.cogentco.com. Skype Tallinn is de locatie van de Apache server. Het Skype.com IP nummer is 204.9.163.248. Het resultaat van 33.9 ms wordt geregistreerd in een ping test samen met z'n gemiddelde laadtijd van de ganse pagina is 2291 milliseconds. Dit is sneller dan 76% van de gemeten websites wereldwijd.

PING www.skype.akadns.net (204.9.163.248) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 163-248.static.quiettouch.com (204.9.163.248): icmp_seq=1 ttl=245 33.9 ms
64 bytes from 163-248.static.quiettouch.com (204.9.163.248): icmp_seq=2 ttl=245 34.9 ms
64 bytes from 163-248.static.quiettouch.com (204.9.163.248): icmp_seq=3 ttl=245 34.9 ms
--- www.skype.akadns.net ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 33.994/34.661/34.995/0.495 ms
rtt min/avg/max/mdev = 33.994/34.661/34.995/0.495 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache
Accept-Ranges:bytes
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Language:en