Solarmovie.eu Ga naar site >>

Solarmovie staat gerangschikt op 1.344 in Nederland. 'Watch Movies and TV Shows Online for Free - SolarMovie.'

1.344Rangschikking in Nederland

2.321Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's40.389.017
Maandelijkse bezoeken 4.980.150
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,36 Miljoen *
Externe links1.464
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
240Wit-Rusland
535Bangladesh
649Pakistan
661Israël
736Verenigd Koninkrijk

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 31/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,60%9,80%
Wit-Rusland 2401,40%18,20%
Bangladesh 5351,40%2,00%
Pakistan 6494,20%1,70%
Israël 6611,20%0,70%
Verenigd Koninkrijk 7368,40%8,70%
Katar 9580,60%0,20%
Canada 9824,30%3,30%
Ierland 9930,80%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 1.22530,30%29,90%
Nederland 1.3442,10%1,40%
Indië 1.37513,00%8,30%
Filippijnen 1.4381,00%0,70%
Denemarken 1.5640,70%0,50%
Maleisië 1.6841,00%0,70%
Roemenië 1.9160,70%0,60%
Australië 1.9621,30%1,40%
Saoedi-Arabië 1.9750,70%1,20%
België 2.2210,90%0,50%
Spanje 2.6622,00%1,80%
Zweden 2.7540,80%0,30%
Mexico 3.1151,20%1,50%
Polen 3.1661,30%0,80%
Indonesië 3.5040,90%0,80%
Italië 4.3161,10%0,50%
Frankrijk 4.7461,90%1,20%
Duitsland 6.6061,90%1,00%
Turkije 7.4560,60%0,20%
Japan 8.1761,80%1,50%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Noordwijkerhout500.30%0.20%5.00
Zoetermeer1590.40%0.20%4.00
Haarlem2750.20%0.30%13.00
Amsterdam12360.50%0.40%7.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.950 -443
Dagelijks Aantal Bezoekers114.062+10,1%
Dagelijkse bezoekers rang2.370 -379
Dagelijks Webpagina Bekeken649.523+40,2%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.409 -759
Pagina bezoek per gebruiker7,98+27%

www.Solarmovie.eu

Om te beginnen zijn er links met het label Movies, Tv Shows, Coming Soon, Latest, Popular, Most Expected, Release Date, Dead Before Dawn 3d, en 3.

Bezoekers De geschatte 124.722 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 7,98 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Katar, Verenigd Koninkrijk, Israël, Pakistan, Bangladesh & Wit-Rusland. Het is vooral populair in New York, London, Hyderabad, Delhi & Los Angeles.

InhoudEr is inhoud met de titel: "Watch Movies and TV Shows Online for Free," "Watch Full Kung Fu Panda 2 (2011) Movie Online," "Watch Movies of 2011 year (2363 total) on SolarMovie.com," en "Watch Full Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 (2011." Utf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's.

Links

Verwante SitesAndere gelijkaardige klinkende sites zijn solarmonitor.nl, solarmontage.nl, solarmonteur.nl, solarmotors.nl zijn.

Server
Server locatie
Netelligent Hosting Services Inc.
Quebec
Laval
Canada
45.6, -73.73

Z'n plaatselijke IP adres is 68.71.61.168. Het wordt gehost in Netelligent Hosting Services Inc (Quebec, Laval,) met een nginx web-server. De site is geprogrammeerd voor PHP/5.3.10. De laadtijd van de website is 1035 milliseconds, trager dan 68% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 33.9 ms.

Het heeft 4 Naam-servers, waaronder ns1.solarmovie.eu, ns2.solarmovie.eu, en ns3.solarmovie.eu.

PING www. (205.204.80.87) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=1 ttl=54 33.9 ms
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=2 ttl=54 33.9 ms
64 bytes from 205.204.80.87: icmp_seq=3 ttl=54 32.9 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.995/33.661/33.995/0.516 ms
rtt min/avg/max/mdev = 32.995/33.661/33.995/0.516 ms
Server setup
Server:nginx
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Transfer-Encoding:chunked
Connection:keep-alive
X-Powered-By:PHP/5.3.10
Set-Cookie:--
Expires:--
Cache-Control:public, max-age=10800
Last-Modified:--