Translit.ru www.translit.ru

Translit staat gerangschikt op 7.318 in Nederland. 'Translit.ru - транслитерация - переводчик с транслита.'

7.318Rangschikking in Nederland

6.535Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.036.473
Maandelijkse bezoeken 3.572.100
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,69 Miljoen *
Externe links3.576
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
175Estland
175Letland
372Litouwen
436Israël
978Rusland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,30%5,20%
Estland 1752,10%2,70%
Letland 1752,80%3,10%
Litouwen 3722,60%2,40%
Israël 4363,80%3,80%
Rusland 97825,00%23,50%
Oekraïne 1.0633,90%3,70%
Ierland 1.4181,40%1,50%
Duitsland 1.45117,80%17,90%
Wit-Rusland 1.8621,00%1,00%
Noorwegen 2.3241,20%1,30%
Zwitserland 2.6151,20%1,20%
België 3.1871,40%1,50%
Canada 3.1983,60%3,30%
Verenigde Arabische Emiraten 3.3910,50%0,50%
Tsjechische Republiek 3.6240,90%1,10%
Griekenland 4.8370,70%1,00%
Italië 6.8821,40%1,40%
Verenigde Staten van Amerika 7.42012,60%13,80%
Nederland 7.3181,20%1,10%
Verenigd Koninkrijk 7.6082,60%2,40%
Polen 7.6321,40%1,30%
Argentinië 7.9290,50%0,60%
Turkije 10.4400,80%0,80%
Australië 11.4570,70%0,70%
Frankrijk 14.1401,60%1,50%
Spanje 15.3881,00%0,90%
Indië 61.3890,90%0,90%
CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam15530.90%0.80%1.10
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd5.49258
Dagelijks Aantal Bezoekers80.036 -3,13%
Dagelijkse bezoekers rang3.59058
Dagelijks Webpagina Bekeken65.267 -6,02%
Dagelijkse pagina bezoekers rang15.420102
Pagina bezoek per gebruiker1,14 -3,39%

www.Translit.ru

Wanneer we deze site analyseren, kunnen we inhoud zien over Русская клавиатура, мобильный транслит, декодер почты, иврит, армянский, украинский, белорусский, греческий, en грузинский.

Bezoekers De geschatte 87.516 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 1,14 pagina's. Het is vooral populair in de landen, Oekraïne, Rusland, Israël, Litouwen, Letland & Estland. Het is vooral populair in Moscow, Saint Petersburg, New York, Riga & Tel Aviv-yafo.

InhoudUtf-8 tekencodering wordt gebruikt op de pagina's. Bekijk pagina's over: "??????????? ?????????? / virtual keyboard," "????????????? ????????????," en "Translit.ru - ?????????????? - ??????????."

Links

Verwante SitesHet domein is 11 jaar en 4 maanden oud. Gelijkaardige websites zijn translinking.nl, translinksystems.nl, translion.nl, translionhrm.nl.

Server
Server locatie
Hetzner Online Ag
Bayern
Gunzenhausen
Duitsland
49.1, 10.75

Hetzner Online Ag (Bayern, Gunzenhausen) is de locatie van de Apache/2 server. Z'n 2 naam-servers zijn ns2.r01.ru, en ns1.r01.ru. De laadtijd van de website is 1832 milliseconds, minder dan 65% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 115 ms.

Z'n IP nummer is 178.63.104.196. De omgeving van de programmeertaal is PHP/5.2.6-1+lenny9.

PING www. (178.63.104.196) 56(84) bytes of data.
64 bytes from (178.63.104.196): icmp_seq=1 ttl=53 115 ms
64 bytes from (178.63.104.196): icmp_seq=2 ttl=53 115 ms
64 bytes from (178.63.104.196): icmp_seq=3 ttl=53 115 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 1999ms
rtt min/avg/max/mdev = 115.982/115.982/115.982/0.000 ms
rtt min/avg/max/mdev = 115.982/115.982/115.982/0.000 ms
Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny9 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g
X-Powered-By:PHP/5.2.6-1+lenny9
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=utf-8