Tubeplus.me Ga naar site >>

Tubeplus staat gerangschikt op 5.995 in Nederland. 'TUBE+ Watch full length TV Shows and Movies online for free.'


Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 2

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111) in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/nlnewin2/public_html/init_connect.php on line 3

5.995Rangschikking in Nederland

3.044Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's23.649.948
Maandelijkse bezoeken 4.120.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,95 Miljoen *
Externe links1.579
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
351Noorwegen
542Israël
665New Zealand
669South Africa
800Canada

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/12/2013

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen9,80%6,60%
Noorwegen 3513,40%4,10%
Israël 5421,60%1,70%
New Zealand 6650,80%0,90%
South Africa 6692,30%4,30%
Canada 8006,20%7,40%
Verenigd Koninkrijk 8619,60%9,70%
Oostenrijk 1.0351,50%2,50%
Slowakije 1.1500,80%0,60%
Thailand 1.2762,20%2,60%
Pakistan 1.4402,20%2,40%
Verenigde Staten van Amerika 1.50232,40%33,40%
Ierland 1.5310,70%0,60%
Australië 1.5452,00%2,70%
Denemarken 1.7010,80%0,80%
Nigeria 2.4170,60%0,80%
Filippijnen 2.9450,90%0,40%
Zweden 3.2540,80%0,60%
Korea 3.5301,40%0,80%
Polen 4.1751,10%1,50%
Maleisië 4.2520,60%0,40%
Frankrijk 4.5052,50%1,90%
Brazilië 4.7052,20%1,50%
Japan 4.9803,40%4,70%
Indië 6.1176,40%4,30%
Duitsland 6.8512,20%1,70%
Mexico 7.9900,70%0,50%
Spanje 17.7720,50%0,30%
China 53.1350,50%0,40%
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.558 -354
Dagelijks Aantal Bezoekers94.374+5,0%
Dagelijkse bezoekers rang2.972 -248
Dagelijks Webpagina Bekeken387.103+17,6%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.486 -590
Pagina bezoek per gebruiker5,75+12%

www.Tubeplus.me

Wanneer we een kijkje nemen naar de site, zijn er links naar Tv Shows, Movies, Tube+ Charts, Dmca, Movies,   go, Charts,   a-z, en  .

Bezoekers Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk, Canada, South Africa, New Zealand, Israël & Noorwegen. De geschatte 103.194 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 5,75 pagina's. Het is vooral populair in London, New York, Los Angeles, Leirvik & Suita.

InhoudDe tekst wordt geëncodeerd met de iso-8859-1 tekenset. Vind pagina's over: "TUBE+ Watch full length TV Shows and Movies online for free," "F.C. DE KAMPIOENEN S21E13 - De mooiste dag - Watch Movies Online," "Watch Movies for free - TubePlus," en "TubePlus video charts."

Links

Verwante SitesGelijkaardige websites zijn tubemasters.nl, tubemixer.nl, tubemogul.com, tubemusic.nl.

Server
Server locatie
Voxility Srl
Roemenië
45.935871, 25.136719

Het wordt gehost in Voxility Srl, met een nginx/1 web-server. De laadtijd van de website is 1298 milliseconds, trager dan 55% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 142 ms.

Het heeft 2 DNS registraties, ns1.dns.org.il, en ns2.dns.org.il. Z'n IP nummer is 93.114.46.163.

PING (93.114.46.163) 56(84) bytes of data.
64 bytes from lh17246.voxility.net (93.114.46.163): icmp_req=1 ttl=52 142 ms
64 bytes from lh17246.voxility.net (93.114.46.163): icmp_req=2 ttl=52 142 ms
64 bytes from lh17246.voxility.net (93.114.46.163): icmp_req=3 ttl=52 141 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.910/142.230/142.467/0.234 ms
rtt min/avg/max/mdev = 141.910/142.230/142.467/0.234 ms
Server setup
Server:nginx/1.0.11
Content-Type:text/html
Transfer-Encoding:chunked
Date:--
Connection:keep-alive